Sonbaharda trend olacak 5 saç modeli

0

Sonbaharda trend olacak 5 saç modeli

Yaz neredeyse bitti ve sonbahar geldi çattı… Bizde ilham alacağınız, sonbaharda trend olacak 5 saç modelini sizler için derledik.

1. Fransız dalgası

Fransız kadınlarının uğraşılmamış hissi yaratan doğal saçlarını hatırlatan akım, saçların doğal dalgasını ön plana çıkarmayı ve onu en doğal şekilde kullanmayı hedefliyor. Celine, Burberry Prorsum ve Versace kadınlarının Retro görünümlü modern dalgaları bu modelin en iyi örnekleri arasında.

saç, tasarım, moda, sonbahar

2.Islak ve grunge

90’lardaki gibi geriye yatırmak yerine kaküllerin yüze düştüğü doğal, uğraşılmamış bir hava söz konusu. En iyi örnekleri de Alexander Wang , Saint Laurent , Hermes ve Stella McCartney'nin defile saçları.

saç, tasarım, moda, sonbahar

3. Fütüristik topuz

Sonbaharda Isabel Marant’taki gibi olmadık yerden bırakılan tutamlar ve Victoria Beckham’daki gibi parmaklarla düzeltilmiş ve toplanmış topuzlar olacak. Geriye yatırılmış net saçların yanından ya da topuzun bir parmak altından bırakılan tutamlar, topuza futuristik bir hava katacak.

saç, tasarım, moda, sonbahar

4. Tek ton

Bu moda Sonbahar Chloe, Gucci ve Tom Ford defilelerinde gördüğümüz üzere trend geri dönüyor, yumuşak düşüşlü, sağlıklı ve kesinlikle tek tondan ibaret saçlar, uzun saçlar gibi kadınsı duruşu, tarzı en destekleyen detaylardan biri.

saç, tasarım, moda, sonbahar

5. Uzun saç

Uzun saçlar bu kışın simgelerinden biri olmaya aday. Hatta Dior defilesindeki gibi yeri geldiğinde postiş kullanmak bile var. Bakımlı, yumuşak düşüşlü, neredeyse katsız kullanılacak uzun saçlara en fazla kakül keserek hareket getirebilirsiniz.

saç, tasarım, moda, sonbahar

hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975

 

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.