Estetica 2023 Yaz Sayısı

2
2197

YAZ 2023

Tatil, sıcaklar, bayram derken tüm rehavetiyle bir yaz.

Yaza girmeden önce Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2022’yi Kıbrıs’ta Hush etkinliğinde gerçekleştirerek yeni birincileri alkışlama fırsatı bulduk.

Kuaförler Derneği Jüri’sinin seçimiyle Yılın Kuaförü Ödülü’ne Samsun’dan Öznur Kuyumcu layık görülürken Renk Kategorisi’nde Ayhan Önlüel, Gelin Saçı Kategorisi’nde Neslihan Usta, Avantgarde Kategori’de Öznur Kuyumcu birincilikleri, Burak Pir Renk Kategorisi’nde, Sema Yazıcı Avantgarde Kategori’de, Işıl Sarı Gelin Saçı Kategorisi’nde ikincilik; Simge Şimşit Renk Kategorisi, Işıl Sarı Avantgarde Kategori ve Gökmen Türkkan Gelin Saçı Kategorisi’nde ödülleri hak ettiler.

2012 yılından bu yana aralıksız devam eden Hairist Yılın Kuaförü Yarışması, Hush Kıbrıs etkinliğinde büyük bir katılımla gerçekleşirken yarışmanın 2023 ödülleri için siz de hemen katılabilirsiniz. 

Yarışma sonuçları ve katılım hakkında detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://hairist.com.tr/yilin-kuaforu-yarismasi-2022-kazananlari/

Bir diğer önemli sektörel çalışma ise Authority in Blonde adıyla Schwarzkopf professional Akademi’de gerçekleşti. Sarışınlık Akademisi’ne dönüşen Schwarzkopf professional Akademi’de 70’in üstünde kuaför dostumuzla sarışınlığı konuştuk ve özenle hazırladıkları saç tasarımlarını sizlerin de ilham alması için günlük olarak instagram ve youtube hesabımızda paylaşma fırsatı bulduk.

Seçimler, ekonomi, enflasyon, maliyetler, kdv artışı tabii ki her sektörü olduğu gibi kuaförlüğü de etkileyen unsurlar. Tabii ki ümidimizi ve heyecanımızı yitirmeden hep daha iyisi için çalışmaya devam.

Sonbahar’da görüşmek üzere…

Erkan Güzel