Künye

hairist.com.tr

İmtiyaz Sahibi:

Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. adına

A. Erkan Güzel

Yönetim Yeri:

Fulya, Özbal Sokak. No: 12/A, Şişli 34394 İstanbul

  Şirketimiz İTO-İstanbul Ticaret Odası üyesidir.

Gerek kendi kullandığımız fotoğrafların ve içeriğin özgün olması konusunda, gerekse de üyelerimizin kullandıkları fotoğraflar konusunda dikkatliyiz.

Buna rağmen gözümüzden kaçan veya sizinle ilintili yanlış bir kullanım olması durumunda bizimle hemen iletişime geçmenizi rica ederiz. 

Karşılaştığınız sorundan dolayı şimdiden özür diler, en hızlı şekilde çözüme ulaştıracağımızı bildirmek isteriz.

Kaynağı belirterek ve link vererek sayfalarımızı, haber ve yazılarımızı paylaşabilirsiniz.

Reklam Koşullarımız:

Yayınlar içerisindeki ilanların tüm sorumluluğu ilan verene aittir. Yayınlanan ilanların telif yasasından, 3.kişilerin haklarından ve reklam içerisinde yer alan herhangi bir mesajdan veya metin ve ibare ile görselden doğabilecek tüm uyuşmazlıklarda ve yasal yaptırımlarda ilan veren tüm sorumluluğu alacağını ve hairist.com.tr ‘yi  hiçbir şekilde sorumlu tutamayacağını, ilanlardan kaynaklanabilecek her türlü maddi hatayı ve doğabilecek her türlü cezayı üstleneceğini her şekilde kabul ve taahhüt eder.

Yayın içeriği hakkında:

hairist.com.tr ‘de yer alan yayınların içerisinde 3.kişiler tarafından paylaşılan bilgiler ve görüşler bilgiyi paylaşan kişinin sorumluluğundadır.

Bu sitede yayınlanan yazılar hiçbir şekilde tıbbi müdahaleyi gerektiren içerik taşımaz ve yönlendirme yapamaz. Bu konuda bir şüpheniz olması durumunda uzman hekimlerden destek almanız veya yönlendirmeniz gereklidir.

İletişim: (+90) 212 272 02 70

(+90) 544 272 02 70

Basın Bültenleri için:  [email protected]