Yılın Kuaförü Yarışması 2022’de Ödüller Sahiplerine Ulaştı!

Yılın Kuaförü Yarışması 2022 ödülleri Hush Professional sponsorluğunda 30 Mayıs’ta Kıbrıs’ta düzenlenen özel bir törenle sahiplerini buldu. 2022 Yılın Kuaförü ödülü Öznur Kuyumcu’ya giderken renk, avangard ve gelin kategorilerinde ilk üçe girenler ödüllerine kavuştu.

Ülkemizin ilk istikrarlı ve uluslararası standartlara uygun en uzun süreli kuaförlük yarışması olan Hairist Yılın Kuaförü 2002’de büyük ödül Londra Hush Akademi Ödülü idi.

Yılın Kuaförü Yarışması, Hairist ve Estetica Dergisi markalarını da bünyesinde barındıran Enter Grup tarafından 2012 yılından bu yana düzenleniyor.

Türk Kuaförlüğüne uluslararası standartlarda sürdürülebilir bir kuaförlük yarışması kazandırmayı ve Türk kuaförlüğünün gelişiminin sürekliliğine katkıda sağlamayı amaçlayan yarışmanın bu yılki kazanan isimleri ise şöyle:

Hairist Yılın Kuaförü Yarışması Büyük Ödülleri

2022 Yılın Kuaförü Ödülü

Öznur Kuyumcu – Hüseyin Alkan Hair Artist/Samsun

Yılın Kuaförü Yarışması 2022

Birinciler

Ayhan Önlüel – Ünlüeller Kuaför/İstanbul (Renk Kategorisi)

Yılın Kuaförü Yarışması 2022

Öznur Kuyumcu – Hüseyin Alkan Hair Artist/Samsun (Avantgarde Kategorisi)

Yılın Kuaförü

Neslihan Usta – Bülent&Özgür Kuaför/İstanbul (Gelin Saçı Kategorisi)

Yılın Kuaförü Yarışması 2022

İkinciler

Burak Pir – Vivien Kuaför/Gaziantep (Renk Kategorisi)

Yılın Kuaförü Yarışması 2022

Sema Yazıcı – Hair Studio Tuanna/Samsun (Avantgarde Kategorisi)

YKY 2022

Işıl Sarı – Işıl Sarı Kuaför/İzmir (Gelin Saçı Kategorisi)

YKY 2022

Üçüncüler

Simge Şimşit – SanKuaför/İstanbul (Renk Kategorisi)

Yılın Kuaförü Yarışması 2022

Işıl Sarı – Işıl Sarı Kuaför/İzmir (Avantgarde Kategorisi)

Yılın Kuaförü Yarışması 2022

Gökmen Türkkan – Müberya Sağlam/İzmir (Gelin Saçı Kategorisi)

Yılın Kuaförü Yarışması 2022

“Sizlerin Seçimi” Ödülleri

Mustafa Sav (Renk Kategorisi)

YKY 2022

Dilek Erdogan (Avantgarde Kategorisi)

YKY 2022

Emre Boran (Gelin Saçı Kategorisi)

YKY 2022

Yılın Kuaförü Yarışması sadece Instagram üzerinden kadın kuaförlerine açıktır. Katılımcılar yarışmaya birden fazla kategoride katılabilir. Saç tasarımları sadece kadın saçları üzerinedir.

Yılın Kuaförü Yarışması 2022 ödülleri Hush Professional sponsorluğunda 30 Mayıs’ta Kıbrıs’ta düzenlenen özel bir törenle sahiplerini buldu. 2022 Yılın Kuaförü ödülü Öznur Kuyumcu’ya giderken renk&kesim, avangard ve gelin kategorilerinde ilk üçe girenler ödüllerine kavuştu. Ülkemizin ilk istikrarlı ve uluslararası standartlara uygun en uzun süreli kuaförlük yarışması olan Hairist Yılın Kuaförü 2002Ide büyük ödül Londra Hush Akademi Ödülü idi. (Ana sponsor Hush Professional). Yılın Kuaförü Yarışması, Hairist ve Estetica Dergisi markalarını da bünyesinde barındıran Enter Grup tarafından 2012 yılından bu yana düzenleniyor.Yılın Kuaförü Yarışması sadece Instagram üzerinden kadın kuaförlerine açıktır. Katılımcılar yarışmaya birden fazla kategoride katılabilir. Saç tasarımları sadece kadın saçları üzerinedir. 2023 Yılın Kuaförü Yarışması için gerekli duyuruları yakın zamanda yapacağız. Bizi takipte kalın ve bu heyecanı deneyimlemek için siz de bu coşkuya ortak olun!

Önerilenler

Benzer İçerikler