Estetica 2023 Sonbahar Sayısı

0
1541

Güzelliğin Peşinde…

Önsöz yazmak özel önem ister. Tıpkı Schwarzkopf Professional ailesinin Zorlu PSM Sky Lounge’ta gerçekleştirdiği ‘geleceği birlikte tasarlıyoruz’ etkinliği gibi. Yazıma başlarken ilk aklıma gelen bu oldu.

Uzun bir sürenin ardından ilk defa bu kadar geniş katılımlı, her detayı düşünülmüş ve muhteşem içeriğe sahip bir etkinliğe tanıklık ettik. Özellikle Türk kuaförleri tarafından hazırlanan saç tasarımları Londra sahnelerini aratmayacak kalitedeydi.

Estetica için ayrılan özel alanda pek çok kuaför dostumuzu ağırlama imkanı bulduk ve canlı yayınlarımızla etkinliğe katılamayan kuaförlerin izlemesi için çaba gösterdik. İlerleyen sayfalarda etkinliğin tüm detaylarını sizde göreceksiniz.

Etkinlik demişken ‘Zirveye Doğru’ başlığı ile gerçekleşen Hush Kıbrıs buluşmasının da altını çizmek isterim. Hush ailesinin Veganic bakım serisinin dikkatleri çektiği etkinlik büyük bir aile buluşmasını andırıyordu. Yeni projelerle sektörde dikkat çeken Hush markası, yapmış olmak için değil gerçekten fayda sağlamak üzerine kurulu bakış açısıyla takdirleri topluyor.

Bir başlantı daha: Yeni ürün demişken Ventoso X1’den bahsetmeden geçemeyeceğim. Yeni nesil fön makinesi kategorisinde Ventoso, en iyi kuaförlerin tercihine yakışır kalitede Ventoso X1 modelini kuaförlerin beğenisine sundu. Herkes Seni Konuşssun sloganıyla başlattığı kampanyayla Ventoso X1’i kısa sürede pek çok seçkin salonda görme imkanı olacak.

Yeni ürün kategorisinde Igora Zero’yu atlamamak gerekiyor. Yaşanabilir bir gezegen için karbon ayak izini azaltma çabalarıyla öncü global markalardan Schwarzkopf Professional’ın Igora Zero boyası sıfır amonyak içeriyor ve doğal görünümlü, gerçek tonuna uygun sonuçlar sağlıyor.

Önsöz yazımın özünü güzellik oluşturuyor. Güzelliğin hayatın her alanında, savaşsız, afetsiz ve mutluluk dolu olması, güzellik katan etkinlik ve ürünlerle dolu olması dileğimle.