Megan Fox 2024 trendi Blue Jeans rengi ve bobuyla

Megan Fox, bob kesimi ve “Blue Jeans” saç rengiyle yepyeni saçlarını sergiliyor .

Model ve oyuncu Megan Fox, konu saç olduğunda en yenilikçi yıldızlar arasında yer alıyor. Geçmişte platin sarısı ve sakız pembesi saçlarıyla hayranlık uyandırmıştı. Ancak son değişim kesinlikle hayranların en çok takdir ettiği değişimlerden biri.

Kuaförü Dimitris Giannetos ile birlikte, 2024 baharının trend saç renklerinden biri olacak olan “Blue Jeans” rengini seçti!

Megan Fox

MEGAN FOX’TAN YENİ SAÇ GÖRÜNÜMÜ

Barbie saç trendine uygun olarak , başka bir nüans ve yeni bir saç kesimiyle saç görünümünde yeniden devrim yaratan ” Transformers ” yıldızı , uzun saçlarının pembesine henüz bizi alıştıramamıştı .

İşte “Mavi Jeans” saçlı ve kısa boblu , daha doğrusu ” küt bob “: hadi fotoğrafları detaylı görelim!

MEGAN FOX “MAVİ KOT” SAÇ RENGİYLE YANIP SÖYLÜYOR

Oyuncunun görünüş değişikliğinden sorumlu kuaför Dimitris Giannetos’a göre Megan Fox, 2024 baharının en güzel ve trend saç renklerinden biri olan “Blue Jeans” saçına sahip .

Instagram’da yayınlanan karelerde model, “Blue Jeans” saçlarını rahatlıkla ve doğallıkla sergiliyor.

Nasıl bir renk tonu? 

Pudra mavisi ile buz grisi arasında bir renk tonu. Cildi soğuk bir alt tonla güçlendiren, armokromiye göre kış mevsiminden olan Tilki’nin parlak renklerini ve yeşil gözlerini vurgulayan buzul rengi bir renk.

Megan Fox

MEGAN FOX’UN BLUE JEANS SAÇLARI

Onu geçmişte Barbie Girl tarzı pembe saçlarıyla ve VIP’ler arasında son moda kızıl saçlarıyla görmüştük ama bu “kar kraliçesi” versiyonu oyuncu için tamamen yeni.

Megan Fox, 2024 baharı için sadece gerçekten etkileyici bir saç boyasıyla denemeler yapmaya karar verdi. Aynı zamanda yeni saç renginin nasıl çok özel bir anlam gizlediğinin altını çizmek istedi: “Jedi Çağıma Giriyorum” sözleriyle Megan Fox, saç görünümü çekimlerine eşlik ediyor.

Referans tam olarak Star Wars destanındaki Jedi karakterlerine ve bu hikayenin geçtiği fantastik ve donmuş dünyaya yöneliktir. Ayrıca bakır kızıl saçlı Megan Fox’a da bakmayı unutmayın !

MEGAN FOX : KAR KRALİÇESİ

Model, şüphesiz kendisine bir tutam özgünlük kazandıran saç rengi sayesinde ışıltılı ve canlı bir görünüme sahip. Ancak ekstra dokunuş aynı zamanda yeni bob kesimi, küt bir bob.

Saç stilisti Dimitris Giannetos’un belirttiği gibi, yüzü mükemmel bir şekilde çerçeveleyen, çenenin altında eşit uzunlukta ve yandan ayrılmış, pullu olmayan kısa bir bob .

Önerilenler

Benzer İçerikler