Hush Veganic Kuaför Salonlarında Yerini Alıyor!

Hush Veganic ile bütün güzellikler ikonik sloganıyla vitrine çıkan yeni bakım serisi dikkatleri üzerine çekiyor.

Hush Veganic, Sistem Kozmetik bünyesindeki Hush markasının ilk bakım serisi olarak rengarenk yüzüyle salonlarda yerini almaya başladı. İtalya’da 3 yıl süren klinik çalışmalar sonucunda geliştirilen HUSH VEGANIC Saç Bakım serisi endüstri standartlarını aşan bir performans vaad ediyor.

Hush Veganic

İşte Hush Veganic hakkında Sistem Kozmetik tarafından bize ulaşan özel detaylar:

Tüm saç ihtiyaçlarını karşılamak için titizlikle tasarlanan ürünler, saçların doğal güzelliğini ön plana çıkarmak ve profesyonellere en iyi sonuçları sağlamak için özenle formüle edilmiş.

Hush Veganic

Biyolojik Çözünebilir Formülasyon

Doğal kaynakların korunmasına da katkıda bulunarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma bilinciyle hareket eden HUSH VEGANIC bakımları biyolojik olarak çözünebilir içeriklerle zenginleştirilmiş.

Kullanılan her bir damla, suyla buluştuğunda çevreye saygı ve sevgiyle geri döner. Doğaya zarar vermeden çözünebilen formüller, sadece saçlara değil, aynı zamanda çevreye olan duyarlılığa da katkı sağlar.

Doğal Kaynaklı İçerikler

Doğal kaynaklardan elde edilen bileşenler ile zenginleştirilmiş Hush Veganic, saçların ihtiyacı olan bakımı sağlarken zararlı kimyasallardan da uzak tutar. Özenle seçilmiş doğal bileşenler, saçlara derinlemesine nüfuz ediyor ve saçların ihtiyacı olan tüm bakımları sunuyor.

%100 Vegan

Hiçbir Hush Veganic ürünü hayvansal kaynaklı içerikler içermiyor veya hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Doğal bitki özleri, besleyici yağlar ve yenilikçi vegan formüller kullanılarak, çevre dostu bir yol izliyor.

Hush Veganic

DEA İçermez

IARC (Uluslararası Kanser Araştırmaları Ajansı), yüksek oranda DEA maruziyetinin insanlarda potansiyel karsinojenik etkiye sahip olduğunu belirtmiştir. Aynı zamanda yüksek orandaki DEA’nın kanser riskinin artışına neden olduğu belirtilmiştir. Bunun yanında küçük dozlardaki DEA maruziyeti; deri iritasyonu, alerjik reaksiyonlar ve dermatit oluşumuna neden olabilmektedir. Hush Veganic , ürünlerinde DEA maddesinin bulunmasından kaçınır.

Ftalat İçermiyor

Ftalat maddesinin kansere sebep olduğu, gelişim sisteminde problemlere ve üreme sisteminde ciddi sorunlara sebep olduğu bilimsel çalışmalar tarafından ortaya konmuştur. Hush Veganic, ürünlerinde Ftalat maddesini kullanmamaya dikkat eder.

Sülfat İçermez

Hush Veganic, sülfatın zararları konusunda bilinçlidir. Sülfatsız ürünler gözlerde tahrişe yol açmaz, çocuklarda konforlu bir kullanım sağlar. Saçları ve cildi kurutmaz tahriş etmez, ciltte iritasyona sebep olmaz.

HUSH VEGANIC

İtalyan Kozmetik Mirası ile %100 İtalyan

İtalya’nın zengin kozmetik mirasıyla üretilen Hush Veganic, özenle seçilen doğal bileşenlerle saçlarınıza benzersiz bir lüks ve etkileyici bakım sunuyor. İtalyan üretimi kalitesi, saç bakım rutininizi sofistike bir deneyime dönüştürerek doğanın gücünü saçlarınıza taşıyor.

ULTIMATE REPAIR

YIPRANMIŞ SAÇLARA MUCİZEVİ DOKUNUŞ, ONARICI FORMÜL

HUSH VEGANIC ULTIMATE REPAIR


Hush Veganic Ultimate Repair, silikon içermeyen vegan formülü ile işlem görmüş ve yıpranmış saçlara kaybettiği gücü geri kazandırır. İçeriğindeki özel bileşenler, saç tellerini derinlemesine besler. Saçın kaybettiği sağlık ve parlaklığı geri kazandırmak için tasarlanmıştır.

Bitkisel keratin (vegetal keratin), saç tellerini derinlemesine besleyerek saçın kaybettiği esnekliği ve dayanıklılığı geri kazandırır. Saç tellerini güçlendirir ve onarır. Shea yağı (butyrospermum parkii butter), saçı yoğun bir şekilde nemlendirir ve yumuşatır. Yıpranmış saç tellerine derinlemesine bakım yaparak saçın pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Hidrolize bitkisel protein, saç tellerini güçlendirir, onarır ve korur. Saçın elastikiyetini yeniden kazanmasına yardımcı olur. Saçlarınızı en iyi şekilde onarmak, korumak ve beslemek için geliştirilen bu eşsiz formülasyon, saçlarınıza ihtiyaç duyduğu özeni sunarak onları güçlendirir, canlandırır ve doğal güzelliklerini ortaya çıkarır.

ONARICI ŞAMPUAN 300 ml. / 1000 ml.

İşlem görmüş ve yıpranmış saçları nazik bir şekilde temizler, onarır ve yapılandırır. Saç tellerini dış etkenlere karşı etkili bir şekilde korurken, saçın doğal nem dengesini optimal seviyede tutar. Zengin içeriği sayesinde saçlarınıza doğal parlaklığını ve dokusunu geri kazandırır.

Profesyonel formülündeki özel bileşenler, saç tellerini derinlemesine güçlendirerek kırılma ve yıpranmaya karşı etkili bir kalkan oluşturur. Bu sayede saçlarınız uzun süreli dayanıklılığını korur. Ultimate Repair Şampuan, güçlü ve sağlıklı saçlarınızı yeniden kazanmanız ve korumanız için özel olarak tasarlanmıştır. Her kullanımda saçlarınızın canlılığı artar, parlaklık ve direnç kazanır.

ONARICI BAKIM KREMİ 250 ml. / 1000 ml.

İşlem görmüş ve yıpranmış saçlar için ideal bir bakım sunar. Eşsiz içeriği sayesinde saçlarınıza derinlemesine etki eder, yeniden canlandırır ve korur. Saç tellerini beslerken yumuşaklık ve kolay taranmasını sağlar.
Saçın doğal nem dengesini optimal seviyede tutarak, pürüzsüz bir dokuya ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Profesyonel formülündeki özel bileşenler, saç tellerini kökten uca etkili bir şekilde güçlendirir. Kırılma ve yıpranma karşıtı etkisiyle saçlarınıza dayanıklılık kazandırırken, saçın zarar görmüş bölgelerini onarır.

ONARICI MASKE 200 ml. / 1000 ml.

Saç bakım rutininizi zenginleştiren özel bir formül sunar. İşlem görmüş ve yıpranmış saçlarınıza derinlemesine etki ederek yeniden canlandırırken, saçlarınızı maksimum bakım ve onarım ile kucaklar. Saç tellerini yoğun bir şekilde besler ve nemlendirir, saçın doğal elastikiyetini geri kazandırarak daha dolgun ve sağlıklı bir görünüm sunar. Saçın zarar görmüş bölgelerine odaklanarak onarıcı etki sağlar ve saçın daha güçlü bir yapıya sahip olmasını sağlar.

DURULANMAYAN ONARICI BAKIM KREMİ 150 ml.

İşlem görmüş ve yıpranmış saçlarınıza anında ve etkili bir canlandırma sağlayarak, saç tellerini güçlendirir, onarır, saçlarınıza dolgunluk kazandırır ve esnekliğini artırır. Saçın nem dengesini korurken dış etkenlere karşı etkili bir kalkan oluşturur.

Saçın doğal parlaklığını ortaya çıkarır, yumuşatır ve saçın kolay taranmasını sağlar. Günlük bakım rutininizde pratik ve etkili bir çözüm sunar.

BRILLIANT SMOOTH
KABARAN SAÇLARA PÜRÜZSÜZ GÜZELLİKLE VEDA EDİN!

HUSH VEGANIC BRILLIANT SMOOTH

Hush Veganic Brilliant Smooth, elektriklenen ve kabaran saçları kontrol altına alarak pürüzsüzleştirir ve parlaklık sağlar. İçeriğindeki özel bileşenler, saç tellerini derinlemesine besler ve saçın doğal güzelliklerini ortaya çıkarır. Glioksilik asit (glyoxylic acid), saç tellerine derinlemesine nüfuz ederek saçın yüzeyindeki pürüzlülüğü azaltır ve saçlar daha pürüzsüz ve düzgün bir görünüm kazanır.

Saçın elektriklenmesini ve kabarmasını azaltarak kontrol altına alır. Serinin içeriğindeki diğer zengin bileşenler, saç tellerini besleyerek saçın parlaklığını artırır ve saçın doğal güzelliklerini ortaya çıkarır. Saçlar daha canlı ve parlak olurken daha kolay taranabilir hale gelir.

Elektriklenen ve kabaran saçlarınızı pürüzsüzleştirerek ve parlaklık kazandırarak kontrol altına almak istiyorsanız, bu özel saç bakım serisi sizin için tasarlandı. Glioksilik Asit (glyoxylic acid) ve diğer etkili içeriklerin birleşimi, saçlarınızın istenmeyen görünümünü azaltarak onlara sağlıklı bir parlaklık kazandırırken, saç bakım rutininizin ayrılmaz bir parçası olacak.

PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ ŞAMPUAN 300 ml. / 1000 ml.

Asi, kabaran ve elektriklenen saçlar için özel olarak geliştirilmiş olan bu formül, saçlarınızı sakinleştirir ve kontrol altına alır. İçeriğindeki özenle seçilmiş bileşenler, saç tellerini nazikçe temizlerken aynı zamanda saçınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Saç tellerini besler ve korur.

Mükemmel formülasyonu sayesinde saçlarınızın daha parlak, pürüzsüz ve yönetilebilir olmasına yardımcı olur.

PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ BAKIM KREMİ 250 ml. / 1000 ml.

Asi, kabaran ve elektriklenen saçlarınızı derinlemesine besler ve pürüzsüzleştirir. İçeriğindeki özenle seçilmiş aktif bileşenler, saç tellerini güçlendirirken aynı zamanda saçınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Saç tellerini derinlemesine beslerken, daha kolay taranmasını sağlar.

Özel bileşenler, saçlarınızı kontrol altına alırken doğal parlaklıklarını artırır. Saç tellerini güçlendirerek daha sağlıklı olmasını sağlar.

PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ MASKE 200 ml. / 1000 ml.

Saçlarınıza derinlemesine nüfuz eden özel bir bakım sunar. Asi, kabaran ve elektriklenen saçlar için özel olarak geliştirilen bu formül, saç tellerini yeniden yapılandırır ve kontrol altına alır.

İçeriğinde yer alan özenle seçilmiş bileşenler, saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandırırken saç yapısını güçlendirir. Saçları derinlemesine besleyerek saçlara doğal bir parlaklık kazandırır.

DURULANMAYAN PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ BAKIM KREMİ 150 ml.

Anında etkili saç bakımını kolaylaştırır. Saçlarınızı sakinleştirir, elektriklenmeyi önler ve kolay taranmasını sağlar. İçeriğindeki zengin bileşenler, saçlarınıza nem kazandırarak sağlıklı bir görünüm ve dokunuş sunar. Saçları çevresel faktörlere karşı korur. Durulanmayan formülü sayesinde saçlarınıza anında yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ SERUM 150 ml.

Saç bakım rutininizi zenginleştirirken asi, kabaran ve elektriklenen saçları anında sakinleştirir. Saçlarınıza ipeksi bir parlaklık ve yumuşaklık kazandırır ve elektriklenmeyi etkili bir şekilde önler. Saçlarınızı güçlendirir, pürüzsüzleştirir ve yoğun nem sağlar.

Çevresel faktörlere karşı korur ve saçlarınızın daha sağlıklı olmasını sağlar.

GLORIOUS VOLUME
HACİMLİ SAÇLARIN SIRRI; ZAYIF SAÇLARA GÜÇ VE DOLGUNLUK

HUSH VEGANIC GLORIOUS VOLUME

Hush Veganic Glorious Volume, ince telli ve zayıf saçlara mükemmel bir hacim kazandırmak için özenle formüle edilmiştir.

İçeriğindeki özel bileşenler saçlarınıza dolgunluk ve canlılık katarken, saçlarınızın güzelliklerini ortaya çıkarır. Bu eşsiz seri, saçlarınıza anında ve kalıcı bir hacim kazandırmanın yanı sıra, saçlarınızın daha canlı ve sağlıklı olmasını sağlar.

Zengin içerikler saçlarınızı kusursuz bir şekilde besler ve günlük bakımını yaparak sağlıklı bir parlaklık katar. Pamuk yağı (gossypium herbaceum seed oil), saç tellerine dolgunluk kazandırırken saçın doğal yapısını korur. Saçın daha kalın ve hacimli olmasına yardımcı olur ve saçı nemlendirir.

Moringa özü (moringa pterygosperma seed extract) saçları besleyerek daha güçlü ve dayanıklı hale getirir. Her kullanımda saçlarınızın daha hacimli ve canlı görünmesini sağlayan HUSH VEGANIC Glorious Volume, her anınızı büyülü bir deneyim haline getirir.

HACİM VEREN ŞAMPUAN 300 ml. / 1000 ml.

Saçlarınıza anında canlılık ve dolgunluk kazandırır. Temizleyici özleri sayesinde saçlarınızı nazikçe arındırırken, özel bileşenler saç tellerini kalınlaştırarak hacmi artırır. Pamuk tohumu yağı saçları beslerken, moringa tohumu özü saçları güçlendirir. Günlük saç bakım ritüelinizde kullanarak, doğal ve etkileyici bir hacim elde edebilirsiniz.

HACİM VEREN BAKIM KREMİ 250 ml. / 1000 ml.

Olağanüstü bir hacim ve dolgunluk kazandırmak amacıyla özenle geliştirilmiştir. Saç tellerini derinlemesine besler, yumuşaklık, parlaklık ve kolay taranmasını sağlar. Saç tellerini güçlendirir ve kalınlaştırır. Saçınızın nem dengesini korur ve dayanıklılığını artırır.

HACİM VEREN SPREY 200 ml.

İnce telli ve zayıf saçlara etkileyici bir hacim ve dolgunluk kazandırır. Saçın nem dengesini korurken yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Saçın kolay şekillendirilmesini sağlar. Saçlarınıza anında canlılık, gün boyu kalıcı bir hacim kazandırır. İstediğiniz görünümü elde etmeniz için mükemmel bir çözüm sunar.

SUPER SOFT
TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN ANINDA PARLAKLIK VE YUMUŞAKLIK

HUSH VEGANIC SUPER SOFT

Hush Veganic Super Soft, saçlarınıza özel bir dokunuş sunan ve doğal güzelliklerini vurgulayan özel içeriklerle formüle edilmiştir. Pamuk yağı, jojoba yağı ve fransız gülünün benzersiz bileşimi ile oluşturulan bu özel seri, saçlarınıza derinlemesine bakım yaparak, parlaklık ve yumuşaklık kazandırır.

Pamuk yağı (gossypium herbaceum seed oil), saç tellerine nazikçe nüfuz eder ve saçın doğal yağ dengesini korumaya yardımcı olur. Saçın nemini hapsederek kuruma ve kırılma riskini azaltır. Aynı zamanda saçın elastikiyetini artırarak daha sağlıklı ve güçlü görünmesine katkıda bulunur.

Jojoba yağı (simmondsia chinensis Seed oil), saçın doğal yağlarını taklit eden bir yapıya sahiptir, bu da onu etkili bir nemlendirici ve besleyici yapar. Saçı yumuşatarak kabarmayı kontrol altına alır, saç tellerini pürüzsüzleştirir ve parlaklığı artırır. Ayrıca saç derisini rahatlatarak sağlıklı bir zemin oluşturur.

Fransız gülü (rosa gallica flower extract) ve damask gül yağı (rosa damascena flower oil), saçlara hoş bir koku vermenin yanı sıra saç derisini besler ve rahatlatır. Antioksidan özellikleri sayesinde saçları serbest radikallerin zararlarına karşı korur ve saçın genç ve canlı kalmasına yardımcı olur. HUSH VEGANIC Super Soft, saçlarınıza ihtiyaç duyduğu özeni sunarak onları yeniden canlandırır.

Güzellik rutininizin bir parçası olan bu seriyi kullanarak, saçlarınıza özenli bakım yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

YUMUŞAKLIK VE PARLAKLIK VEREN ŞAMPUAN 300 ml. / 1000 ml.

Saçlarınıza dokunuşuyla fark yaratan özel bir formülasyona sahiptir. Saçlarınızı nazikçe temizlerken aynı zamanda saç tellerini korur ve güçlendirir. Yüksek kaliteli içerikleri, saçlarınıza benzersiz bir parlaklık ve yumuşaklık kazandırırken saçlarınızın doğal nem dengesini korur.

YUMUŞAKLIK VE PARLAKLIK VEREN BAKIM KREMİ 250 ml. / 1000 ml.

Saç bakım rutininizi bir üst seviyeye taşıyan mükemmel bir seçenektir. Özel olarak formüle edilmiş içeriğiyle saçlarınıza derinlemesine bakım yaparak, her telinizi şımartır ve saçlarınıza sağlık dolu bir parlaklık katar. Saçlarınızı nemlendirerek ve besleyerek saçlarınıza pürüzsüz bir yumuşaklık sunar. Saç tellerini güçlendirir ve canlılık kazandırır.

YUMUŞAKLIK VE PARLAKLIK VEREN MASKE 200 ml. / 1000 ml.

Saç bakımınızı derinlemesine yeniden tanımlayarak saçlarınıza özel bir dokunuş sunar. Bu özel formül, saçlarınızın ihtiyaç duyduğu besinleri ve bakımı sağlamak üzere özenle seçilmiş yüksek kaliteli
içeriklerle zenginleştirilmiştir. Saç tellerine derinlemesine nüfuz ederek saçlarınızı kusursuz bir yumuşaklıkla ve parlaklıkla sarmalar. Yoğun nem sağlar, saç tellerini besler ve güçlendirirken, Fransız gülü özü saçlarınızı canlandırır ve saçlarınıza zarif bir koku verir.

YUMUŞAKLIK VE PARLAKLIK VEREN DURULANMAYAN BAKIM KREMİ 150 ml.

Saç bakım rutininize mükemmel bir tamamlayıcı olarak eşlik eder. Özel olarak tasarlanmış formülü, saçlarınıza anında dokunulanabilir bir yumuşaklık ve göz alıcı parlaklık kazandırarak saçlarınıza bakım yapmanın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Saç tellerinizi kusursuz bir şekilde nemlendirir, güçlendirir ve canlılık kazandırır. Durulanmayan yapısı sayesinde saçlarınıza anında bakım sağlar ve saç tellerine etkili bir koruma kalkanı oluşturur.

PERFECT BLONDE
İSTENMEYEN TONLARDAN KURTULUN, SARI VE PLATİN SAÇLARDA MÜKEMMELLİĞİ YAŞAYIN

HUSH VEGANIC PERFECT BLONDE

Hush Veganic Perfect Blonde, istenmeyen sarı tonları nötralize etmek ve kusursuz sarı saç tonlarını ortaya çıkarmak için özel olarak tasarlanmış, benzersiz formülasyonu ve özel içerikleriyle ön plana çıkıyor. İçeriğindeki mor pigmentler saç rengini dengelerken, zengin bileşenler saçın parlaklığını artırır.

Yaban mersini özü (blueberry extract), saçlara doğal parlaklık katar ve saç renginin daha canlı görünmesini sağlar. Sarı saç tonlarını desteklerken, istenmeyen sarı tonları nötralize ederek daha homojen bir renk yaratmaya yardımcı olur. Üzüm çekirdeği yağı (grapeseed oil), saçları besler ve korurken saçın yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Saçın parlaklığını artırarak saçın canlı ve sağlıklı olmasını sağlar.

MÜKEMMEL SARILAR ŞAMPUAN 300 ml. / 1000 ml.

Perfect Blonde Şampuan, saç bakımının mükemmel müttefiki olarak öne çıkar. Özel formülasyonu ile sarı saç tonlarınızı mükemmel bir şekilde koruyarak istenmeyen sarı ve turuncu tonları nötralize ederken, saçlarınıza zarif bir parlaklık kazandırır. Saç tellerini beslerken saç rengini korumaya yardımcı olur. Saçlarınıza yoğun nem sağlar ve saç tellerini güçlendirir.

Zengin içerikleri sayesinde, saçlarınızın daha sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Profesyonel saç bakımının kalitesini hissedin ve saçlarınıza mükemmel bir renk deneyimi yaşatın.

MÜKEMMEL SARILAR BAKIM MASKESİ 200 ml. / 1000 ml.

Profesyonel ve zengin içerikli formülasyonu sayesinde, saçlarınızın istenmeyen sarı ve turuncu tonlarını en ince ayrıntısına kadar nötralize ederek, saçlarınızı göz kamaştırıcı parlaklığında olağanüstü sarı renklerine kavuşturur. Her kullanımda saçlarınızın daha parlak, daha canlı ve daha mükemmel sarı tonlarda olduğunu göreceksiniz.

Saçlarınızı bu özel maskenin etkileyici gücüyle şımartarak, kusursuz sarı ve ışıltılı saçlara sahip olmanın tadını çıkarın.

COLOR SHIELD
BOYALI SAÇLAR İÇİN RENK KORUYUCU GÜÇ, KUSURSUZ SAÇLAR

HUSH VEGANIC COLOR SHIELD

Boyalı saçlar özel bir bakım gerektirir ve saçlarınıza uygun ürünlerle desteklenmeleri önemlidir. Boyalı saçlarınızın rengini uzun süre korumak ve sağlıklı bir görünüm elde etmek için özel olarak tasarlanmış Hush Veganic Color Shield, saçlarınıza ihtiyaç duyduğu özeni sunar. İçeriğindeki etkili bileşenler, saç renginin solmasını ve matlaşmasını engellerken, saçın canlılığını ve parlaklığını korur.

Hyaluronik asit (hyaluronic acid), saç tellerine derinlemesine nüfuz ederek saçın nem seviyesini dengeler. Bu sayede saçlarınız daha sağlıklı bir duruma gelir ve esneklik kazanır. Kakao yağı (cocoa butter), saç tellerini besler ve korurken aynı zamanda saçın yumuşaklığını artırır.

Boyalı saçların ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak saçın canlılığını destekler.

RENK KORUYUCU ŞAMPUAN 300 ml. / 1000 ml.

Boyalı saçların parlaklığını koruyarak saç bakımınıza yeni bir boyut kazandırın. Color Shield Şampuan, İleri teknolojiye sahip formülü ile boyalı saçlarınızın rengini muhafaza ederken, saç renginizin kalıcı ve uzun süre canlı görünmesini sağlar.

Saçlarınızın nem dengesini korurken, saç tellerini güçlendirir. Her kullanımda saçlarınızın renginin daha uzun süre kalıcı olduğunu ve daha canlı göründüğünü fark edeceksiniz. Saçlarınıza mükemmel bir renk koruma ve bakım deneyimi sunan bu özel şampuanı kullanarak saçlarınızın güzelliklerini öne çıkarın.

RENK KORUYUCU BAKIM KREMİ 250 ml. / 1000 ml.

Saç bakımınızı mükemmel bir koruma ve parlaklık katmanıyla taçlandırarak boyalı saçlarınıza özel bir dokunuş sunar. İçeriğinde bulunan özel bileşenler sayesinde saç renginizi korurken saçlarınıza derinlemesine nemlendirme sağlar ve saç tellerini güçlendirir. Saç tellerini pürüzsüzleştirir ve saçların daha kolay taranmasını sağlar.

Color Shield Bakım Kremi ile saçlarınıza hem renk koruması hem de derinlemesine bakım sunun. Her kullanımda saçlarınızın renginin daha uzun süre kalıcı ve parlak olduğunu fark edecek ve saçlarınızın yumuşaklığını ve esnekliğini hissedeceksiniz.

RENK KORUYUCU MASKE 200 ml. / 1000 ml.

Boyalı saçlarınıza özel bir renk koruma ve derinlemesine bakım deneyimi sunarak saçlarınıza lüks bir dokunuş kazandırır. İçeriğinde bulunan özel bileşenler sayesinde saç renklerinizi canlı tutarken saçlarınızın sağlıkla parlak kalmasını sağlar. Saç tellerini yoğun bir nemle besleyerek saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandırırken, saçlara derinlemesine besin sağlayarak saçların daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar.

Boyalı saçlarınıza özel bakım sunarken aynı zamanda saçlarınıza derinlemesine etki eder. Saç tellerini pürüzsüzleştirir ve saçların daha kolay taranmasını sağlar. Color Shield Saç Maskesi ile saçlarınıza renk koruma ve derinlemesine bakımın en üstün halini yaşatın.

RENK KORUYUCU DURULANMAYAN BAKIM KREMİ 150 ml.

Color Shield Durulanmayan Bakım Kremi, saçlarınıza adeta bir kalkan gibi koruma sağlayarak boyalı saçlarınızın güzelliğini uzun süre boyunca muhafaza eder. Özel formülü sayesinde saçlarınızın renginin solmasını önlerken, saçlarınıza derinlemesine bakım yapar ve dış etkenlere karşı koruma sağlar. Saç tellerini yoğun nemle besler, saç renginizin canlılığını ve parlaklığını artırır. Saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandırarak boyalı saçlarınızın göz alıcı görünmesini sağlar.

Her kullanımda saçlarınızın daha canlı, daha parlak ve daha sağlıklı olduğunu fark edecek ve saçlarınızın göz alıcı renklerini öne çıkaracaksınız.

MOISTURE BOOST
IŞILTILI SAÇLARLA TANIŞIN. KURU SAÇLAR İÇİN NEM İKSİRİ

HUSH VEGANIC MOISTURE BOOST


Kuru saçların özel ihtiyaçlarını anlayan HUSH VEGANIC Moisture Boost, derinlemesine bakım yaparak saçlarınızı nemlendirir ve yeniden canlandırmaya yardımcı olur. Doğanın mucizesiyle tasarlanmış bu formülle, saçlarınızı kusursuz ve etkileyici bir şekilde yeniden keşfedin.

Her kullanımda saç tellerinizdeki farkı hissedeceksiniz. Aloe vera suyu (aloe barbadensis leaf juice), saçlarınızın susuzluğunu gideren doğal bir nem kaynağıdır. Saç tellerini derinlemesine beslerken, saçın esnekliğini artırarak daha sağlıklı bir görünüm kazandırır. Shea yağı (shea butter) saçlarınızın ihtiyacı olan besinleri sağlayarak kırılma ve yıpranmayı önler. Saçları derinlemesine besler ve pürüzsüz bir dokunuş sunar.

Hush Veganic Moisture Boost serisi ile saçlarınıza en iyisini sunun. Doğanın gücüyle saçlarınızın yeniden canlanmasına tanıklık edin ve kendinizi daha güzel hissedin.

NEMLENDİRİCİ ŞAMPUAN 300 ml. / 1000 ml.

Saç tellerine yoğun nem sağlarken saç derisini yatıştırır ve rahatlatır. Saçlarınızın kuruluğunu hafifletirken, saç tellerini nemle dolgunlaştırır. Saçlarınızın daha dolgun ve canlı görünmesine katkı sağlar. Moisture Boost şampuan aynı zamanda saç tellerini pürüzsüzleştirir ve saçlarınıza yumuşaklık kazandırırken, saçların taranabilirliğini artırır. Saçlarınıza derinlemesine bir nem dokunuşu sağlayarak, saçlarınızın susuzluğunu giderin ve onlara canlılığı geri kazandırın.

NEMLENDİRİCİ BAKIM KREMİ 250 ml. / 1000 ml.

Saç bakımınıza zengin bir nem dokunuşu sağlayarak kuruluğu unutun ve saçlarınıza derinlemesine canlılık kazandırın.

İçeriğindeki özel bileşenler ile saçlarınızın ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olurken, saçlarınızı pürüzsüzleştirir ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Moisture Boost Bakım Kremi saç
tellerini derinlemesine beslerken saçlarınızın ipeksi bir yumuşaklık kazanmasını ve kolay taranmasına sağlar.

Her kullanımda saçlarınızın yumuşaklığını ve esnekliğini hissedecek ve saçlarınızın sahip olduğu güzellikleri ön plana çıkaracaksınız.

NEMLENDİRİCİ MASKE 200 ml. / 1000 ml.

Zengin içeriklerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde saç tellerinizin susuzluğunu unutun; Moisture Boost Nemlendirici Maske onları derinlemesine nemlendirirken, canlılık ve parlaklık kazandırarak yeniden canlandırır. Her kullanımda saç tellerinizin daha yumuşak, daha esnek ve daha güçlü olduğunu hissedecek ve saçlarınızın güzelliklerini vurgulayacaksınız.

Moisture Boost Nemlendirici Maske ile profesyonel saç bakımının zirvesini yaşayın.

NEMLENDİRİCİ DURULANMAYAN BAKIM KREMİ 150 ml.

Moisture Boost Durulanmayan Bakım Kremi, saçlarınıza derinlemesine nemlendirme ve koruma sunar. Özenle seçilen içeriklerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçlarınıza canlılık ve parlaklık sağlar. Saçlarınızın daha dolgun, canlı ve sağlıklı görünmesine destek olurken, saçların kolayca taranmasını sağlar.
Moisture Boost Durulanmayan Bakım Kremi, saç tellerini beslerken aynı zamanda saçların elektriklenmesini önleyerek daha düzenli bir şekilde şekillenmesine yardımcı olur.

ROOT RECHARGE
SAÇLARINIZIN HİKAYESİNİ DEĞİŞTİRİN, DÖKÜLMEYE MEYDAN OKUYUN.

HUSH VEGANİC ROOT RECHARGE


Hush Veganic Root Recharge, ısırgan otu içeren vegan formülü ile saç dökülmesinin durdurulmasına yardımcı olur. İçeriğindeki soya ve biberiye yağları, saç köklerini derinlemesine besler ve güçlü bir şekilde yeniden uzamasını sağlar.

İçeriğinde bulunan biotin, B ve H vitaminleriyle saç oluşumunuzu destekler. Nane özleriyle saç derisindeki kan dolaşımını artırırken ferahlık ve antibakteriyel destek sağlar. Doğal özlü soya proteini ile saçlarınızın lipidleri ve amino asitleriyle yenilenme sürecinizi düzenli hale getirir.

Biberiye yaprağı özleri, E vitamini, demir ve kalsiyum takviyesi yaparken; ısırgan otu özü kepek oluşumunu durdurur ve saç derinizi rahatlatır.

PURE COMFORT
YAĞLI SAÇLARA DOĞAL BİR DOKUNUŞ, ARINMIŞ VE SAĞLIKLI SAÇLAR

HUSH VEGANIC PURE COMFORT

Hush Veganic Pure Comfort, vegan formülü ile saçlara doğal yağ dengesini geri kazandırır. İçeriğindeki nim ve çörek otu yağları, saç derisini ölü hücrelerden temizler, saç kırılmasını önler, saçların sağlıkla ışıldamasını sağlar.

Uzak doğu’nun şifacısı neem ağacı özleri ile antibakteriyel destek sağlar. İritasyonu önleyerek yoğun bir şekilde nemlendirme sağlar. Çörek otu yağı ile saç diplerinizi zahmetsizce sakinleştirir. Doymamış yağ asitleri ve protein desteğiyle saçınızı besler, içeriğindeki magnezyum kaynağı ile parlaklığın yanı sıra elektriklenmeyi de ortadan kaldırır.

Anti seboreik ile kaşıntı ve yağlanmaya ilk kullanımda son verin.

DENGELEYİCİ ŞAMPUAN 300 ml. / 1000 ml.

Saçlarınızın doğal güzelliğini ve sağlığını korumak için özel olarak formüle edilen Pure Comfort Şampuan, yağlı saçlar için mükemmel bir çözümdür. Saçınızdaki fazla yağı nazikçe temizlerken saç derinizin doğal dengesini korur. Saçlarınızın temiz, hafif ve canlı görünmesini sağlar. Melia Azadirachta tohum yağı ve Nigella Sativa tohum yağı gibi özenle seçilmiş doğal yağlar, saç derisini besler ve saç tellerini güçlendirir.

Doğal içeriklerin gücü ile saçlarınıza ve saç derinize sevgiyle bakmanın keyfini çıkarın.

DENGELEYİCİ BAKIM KREMİ 250 ml. / 1000 ml.

Yağlı saçların ihtiyaçlarına yönelik özenle seçilmiş içeriklerle zenginleştirilen Pure Comfort Bakım Kremi, saçlarınızı ve saç derinizi derinlemesine beslerken, hafif ve canlı bir görünüm kazandırır. Saç derisinin fazla yağ üretimini kontrol altına alırken saçları besler, yumuşatır ve daha kolay şekillendirilmesini sağlar. Saç derisindeki mikrobiyal dengeyi korurken saçın doğal parlaklığını geri kazandırır. Saç ve saç derisine uygulanabilir.

ZERO FLAKE
KEPEĞE DOĞAL VEDA. SAÇLARINIZIN IŞILTISINI YAKALAYIN

HUSH VEGANIC ZERO FLAKE

Hush Veganic Zero Flake, antibakteriyel özelliğe sahip pirokton olamin içeren formülü ile saç ve saç derisindeki kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Saçların kepekten arınmış, daha güçlü ve parlak görünmesini sağlar.

Yeşil içeriğiyle saçınıza hak ettiği değeri verir. Kekik özleri sayesinde antioksidan ve antienflamatuar; biberiye yaprağı özleri ile saçınızın E vitamini, demir ve kalsiyum ihtiyacını karşılar. Adaçayı özleri
antimikrobiyal özelliği ile kepeğe sebep olan bakterileri engellerken, ekstra antiseboreik kazandırır. Nane özleri ile saç derisindeki kan dolaşımınızı artırırken, anında ferahlama sağlayıp zengin biotin, B ve H vitaminleriyle saç oluşumunuzu destekler.

DÖKÜLME ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN 300 ml. / 1000 ml.

Root Recharge Şampuan saçlarınızın gücünü ve direncini artırır, saç dökülmesini önler ve sağlıklı saç büyümesini teşvik eder. İçeriğinde bulunan benzersiz bileşenlerin kombinasyonu,
saçlarınıza ihtiyaç duyduğu destek ve bakımı sunar. Saç köklerini güçlendirerek saç dökülmesini azaltır. Saç derisini dengeleyerek saçların sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olur.

Saç tellerine derinlemesine nüfuz ederek saçları onarır, güçlenmesini sağlar ve saçın genel elastikiyetini artırır.

DÖKÜLME ÖNLEYİCİ BAKIM KREMİ 250 ml. / 1000 ml.

Root Recharge Bakım Kremi güçlü ve etkili formülü sayesinde saçlarınıza derinlemesine bakım yapar, onları güçlendirir ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saç tellerine doğrudan etki ederek saç dökülmesini önler ve saçın daha dolgun görünmesine sağlar. Saçlarınıza anında yumuşaklık ve kolay taranabilirlik sağlarken, aynı zamanda saç tellerini besler ve korur.

Saçın doğal yapısına uygun olarak formüle edilen Root Recharge Bakım Kremi, saç dökülmesini önlemenin yanı sıra saçların daha sağlıklı, parlak ve güçlü olmasını sağlar.

DÖKÜLME ÖNLEYİCİ LOSYON 150 ml.

Saç dökülmesine karşı mücadelede profesyonel formülasyona sahip Root Recharge Bakım Losyonu, saç derinize hızlı ve etkili bir şekilde nüfuz eder. Doğal içeriklerin güçlendirici ve koruyucu özelliklerini bir araya getiren bu özel losyon, saç köklerini ve saç tellerini güçlendirir ve saç dökülmesini önler. Saç derisini dengeleyerek saçların daha sağlıklı ve güçlü bir şekilde büyümesine katkı sağlar.

Önerilenler

Benzer İçerikler