Alternative Hair Show 2023

Alternative Hair Show 2023, hem Lösemi ve Kan Kanseri hayır kurumları için bağış toplama hem de sanatsal kuaförlük ve küresel kuaförlük ekiplerinin tanıtımı konusunda inanılmaz bir başarıya imza atıyor.

Alternative Hair Show 2023 ‘ün biletleri burada satışa çıktı. Bu yıl hem yerel hem de uluslararası izleyiciler için bir kolaylık sağlayan ve Salon International Fuarı ile birliktelik sağlayan bir yapıyla ilerleyen etkinlik Salon International bünyesindeki Excel gösteri merkezinde gerçekleşecek.

2023’TE İKİ MUHTEŞEM GÖSTERİ!

Birden fazla gösteri olacak: 15 Ekim Pazar günü saat 16:00’da erken bir gösteri ve daha sonra saat 19:00’da.

Alternative Hair Show’un her zaman sanat ekiplerine ilham veren ve ambiyansı belirleyen bir teması vardır. Bu yılki gösteri şu başlık altında devam ediyor: Duvara asılan işli örtü anlamına gelen Tapestry.

Zaman içinde bir yolculuğu simgeleyen bu konsept, yaratıcı fikirlerin ve sanatın harmanlanması, bireysel sunumların tek bir etkinlik olarak bir araya gelmesiyle ortaya çıkıyor.

Uluslararası Vizyoner Ödülleri

Artık dünya çapında popüler olan Uluslararası Vizyoner Ödülleri finalleri, mevcut 3 ödülüyle gösterinin canlı bir bölümü olarak geri dönüyor; Kesim ve Renk, Avangart ve Erkek.

Vizyoner Ödülleri, genç ve bilinmeyen yeteneklerin harika bir şekilde sergilendiğini kanıtladı ve yarışa dahil edildiğinden beri izleyicileri heyecanlandırdı.

Alternative Hair Show 2023

2023 Alternatif Saç Gösterisi, daha önce hiç görülmemiş bazı yeni sanatsal ekipleri içerecek ve güçlü sunumlarla heyecan verici ve ilham verici, önceki gösterilerden daha özel ve eğlenceli bir etkinlik haline gelecek.

Önerilenler

Benzer İçerikler