IGORA ZERO AMM : SIFIR AMONYAK. SIFIR ÖDÜN VERME

Schwarzkopf Professional’dan IGORA ZERO AMM: rekabetçi bir dizi içinde 46 farklı renkte kalıcı, amonyaksız renklendirme.

%100 Performans, Sıfır Ödün

IGORA ZERO AMM, amonyak ve amonyak kokusu içermeyen kalıcı bir renklendirme serisidir ve özel bir geliştiriciye ihtiyaç duymadan hoş bir deneyim ve doğal görünümlü renk sonuçları sunar.

Phytolipid Teknolojisi ile formüle edilmiş, vegan içeriklere sahip ve sürdürülebilir ambalajla sunulan IGORA ZERO AMM, profesyoneller için profesyoneller tarafından geliştirilmiştir. 

SIFIR AMONYAK. SIFIR ÖDÜN VERME.

Schwarzkopf Pro UK Büyükelçisi ve kuaför Siobhan Haug, “Igora Zero Amm, müşterilerimizden en sık aldığımız renk sorularından birine basit bir çözümdür: Saç rengim amonyak içermiyor mu?” diyor. Üzüm çekirdeği ve kayısı çekirdeği yağı gibi besleyici içeriklerle doludur, saça beslenme sağlarken doğal tonlarda, doğal görünümlü sonuçlar verir. Igora Zero Amm’i kullanmaya başlayan kuaförler için ek bir avantaj, IGORA ROYAL Yağ Geliştiricilerinin zaten amonyaksız olmasıdır!

IGORA ROYAL AİLESİ

Schwarzkopf Professional, her kuaförün potansiyeline ulaşmasını sağlamak için araçlar ve 360° destek sunan bir kuaför işbirlikçisidir. Bunun bir parçası, ürünleri %100 performansla sunmaktır – bu nedenle markanın öncü renk markası IGORA ROYAL, 60 yıldan fazla süredir güvenilir bir şekilde kullanılmaktadır.

Bu düşünceyle, tüm önemli renklendirme seçeneklerini tek bir marka çatısı altında sunmak mantıklıydı – IGORA – kalıcı, yarı kalıcı ve yarı kalıcı olmayan ve şimdi de yeni IGORA ZERO AMM eklemesi sayesinde amonyaksız kalıcı renklendirme seçeneklerinin tümü mevcut. 

  • Rahatlatıcı bal renginden canlı kırmızıya kadar olan 46 farklı renkte rekabetçi bir dizi, özel bir geliştiriciye ihtiyaç duyulmadan.
  • Doğal görünümlü, tonuna uygun renk sonuçları için optimize edilmiş pigment karışımları ile maksimum renk deneyimi ve renk yönlendirmesi, açma, nötralizasyon ve kaplama iyileştirmesi.
  • IGORA VIBRANCE ile %100 amonyaksız çift uygulama seçenekleri.

Önerilenler

Benzer İçerikler