Beyoncé imzalı saç bakım ürünleri

Annesi bir kuaför olan Beyoncé, Cécred markalı saç bakım ürünleri ile kişisel hikayesine gönderme yapıyor.

Pek çok kişi, geleceğin müzik yıldızının Beyoncé Knowles-Carter olmadan önce annesi Tina Knowles’ın güzellik salonunu süpürdüğünü bilmiyor. Saç bakımıyla olan ilişkisi kariyerinde bugün ulaştığı zirveden çok öncesi ile yakından bağlantılı. 

Beyoncé Cécred

Bu arada 20 yıldır birlikte çalıştığı kuaförü Neal Farinah ise Brooklyn’deki çok ünlü salonunda kullandığı markanın ilk referanslarının oluşturulmasında aktif olarak yer almış.

Beyoncé Cécred

Beyoncé, Cécred markalı saç bakım ürünlerinin hikayesini şöyle anlatıyor:

‘Bu saç ürünlerini yaratmak ve annemin öğretilerinden bazılarını hayata geçirmek hayatım boyunca hayalimdi. Benim gibi dokulu saçların ve nem ve güçten yoksun diğer saçların ihtiyaçlarına öncelik vererek başladık. Yeni kutsal ritüeller inşa etmek için ileri bilimi ekleyerek kişisel dokunuşumuzu aşılarken geçmiş ritüelleri onurlandırmak önemliydi. 

Sonuç; performansı, kalitesi ve niyetiyle tamamlanan saç bakımıydı. Bir sanatçı olarak saçlarımı ne kadar sık ​​değiştirsem de saçlarımı her zaman sağlıklı tutacak saç bakımı benim için önem taşımıştır..’

Cécred’i sıfırdan inşa ettim. Geçmişimizin bir kısmını ödünç alıp geleceğe taşıyalım diye hayatım boyunca öğrendiğim her şeyi ona döktüm. Cécred, kendinize ve kutsal saydığınız her şeye öncelik vermekle ilgilidir.’

Önerilenler

Benzer İçerikler