Robert Lobetta, Sebastian Professional Creative Visionary olarak atandı

0

Robert Lobetta geri döndü

Coty Professional Beauty, Sebastian’da Creative Visionary rolü üstlenecek, genç yeteneklere danışmanlık yapacak ve markanın yaratıcı yönünü denetleyecek saç endüstrisi ikonu Robert Lobetta’nın geri dönüşünü duyurdu.

Robert Lobetta, Kreatif Direktör olarak görev yaptığı markanın 10 yıllık sürecinden sonra Sebastian Profesyonel’e geri döndü. Vizyon ve endüstri simgesi olarak tanınan Lobetta, 1980’lerin ortalarında markanın kurucuları John & Geri Cusenza tarafından arandı.

Sebastian Professional ile birlikte çalışması pek çok kuaför için sanatlarının sınırlarını aşmaya yardım etti.

‘Kalbim asla Sebastian’dan ayrılmadı’

Lobetta, yenilenen ortaklığını “Kalbim asla Sebastian’dan ayrılmadı,” diye yorumladı Robert Lobetta, onun eşsiz gurur ve tutkusu ile. “Bu efsanevi markayla tekrar işbirliği yapmaktan gerçekten heyecan duyuyorum. Bu dönüş için motivasyon marka için yeni bir yaratıcı vizyon yaratma ve bu büyük marka için yaratıcı meşale gelecekte taşıyacak genç yetenek geliştirmeye yardımcı olmaktır. Coty Profesyonel Pazarlama Sorumlusu Laura Simpson ise “Robert’ın yeni görevi için hepimiz çok heyecanlıyız. Şüphesiz bu ikonik markaya yeni bir yaratıcı enerji kazandıracak. Sebastian yaratıcı vizyonunun bir karışımını getiriyor ve onu kalbiyle geri getirmekten mutluluk duyuyoruz “dedi.

Robert, Sebastian Profesyonel’in saç yönünü ve eğitim programını yönetmeye devam eden Sebastian Sanat Yönetmeni Shay Dempsey ile yakın bir işbirliği içinde olacak.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.