Haftanın Ürünü: Aveda Be Curly Bukle Belirginleştirici Krem

Dalgalı ve kıvırcık saçlar için geliştirilen Aveda Be Curly Durulanmayan Bukle Belirginleştirici Krem (200ml) ıslak saça uygulandığında bukleleri belirginleştirirken saçlarda elektriklenmeyi önlüyor ve saça parlaklık kazandırıyor.

Yüzde 95 doğal içeriğindeki buğday proteini ve organik Aloe ıslak saçta mucizeler yaratarak bukleleri güçlendiriyor.

Saçınızın uçlarından diplerine doğru bol miktarda uygulayın. Saçı birkaç bölüme ayırarak, kıvırın ve klips toka ile tutturun.Elektriklenmeyi önlemek içi saçı sarın. Kurutma makinesi ile yüksek sıcaklıkta kurutun.

Aveda Be Curly
Instagram @byliamhair

Tüketiciler için ürün keşif ve inceleme platformu Influenster.com’da yer alan Aveda Be Curly Şekillendirici Krem ile ilgili yorumlardan bazıları:

Buse B.

İnce telli kıvırcık saçlarınız varsa, bu ürün sizin çok işinize yarayacakBunca yıldır kullanıyorum ve öneriyorum.

Maren T.

Aveda Be Curly Şekillendirici Krem, saçımı ağırlaştırmadan ve yağlı görüntü vermeden doğal buklelerimi geliştirmek için harika bir iş çıkardı.

Georgeanna W.

Aveda, en sevdiğim salon saç bakım markası. Bu krem bukleleri güçlendirip belirgin hale getiriyor. Sadece küçük bir miktar yeterli oluyor ve buklelerimi  gün boyunca herhangi bir sertleşme olmaksızın yumuşak ve belirgin tutuyor.. Çok fazla kullanırsam saçlarımı yağlı hissettirebilir, bu yüzden az miktarda kullanmak en iyisi. Saçı besleyen kaliteli malzemeleri seviyorum.

Maddie W.

Bu ürünü seviyorum!! Dalgalı ve kıvırcık olan saçlarımı çok güzel gösteriyor! Bukleler için olan diğer bazı ürünler gibi saçınızı sertleştirmiyor.

Stephanie B.

Bu durulanmayan bukle kremini çok ama çok seviyorum! Neredeyse her gün ıslak saçlarıma sürüyorum ve kullandığım günler ile kullanmadığım günler arasındaki farkı kesinlikle anlayabiliyorum. Saçlarım yumuşak, kabarık ve bukleler mükemmel.

Natasha P.

Bu ürün çok iyi! Harika kokuyor ve gün boyu saçınızın çok güzel kokmasını sağlıyor. Tek dezavantajı, biraz pahalı olması, ama bu ürün kesinlikle buna değer! Buklelerimi daha belirgin hale getirdi.

Rachel B.

Saçlarımın doğal hali dalgalı ve kuru. Neredeyse bir yıl önce ısı aletlerinden uzak durarak kurumaya karşı mücadeleye başladım. Dalgalı/kıvırcık saçlarınız varsa, saçı doğal haliyle şekillendirmenin zor olduğunu bilirsiniz. Bu ürünü denedim ve aşık oldum!!! Islak saça bol miktarda uyguladım. Saçlarım ikinci günde bile harika görünüyordu!

Önerilenler

Benzer İçerikler