Hush Mystify – Yeni Saç Boyası

Hush Mystify saç boyası, Kıbrıs’ta çok özel bir lansmanla tanıtıldı.

Hush markasının geleneksel Kıbrıs buluşmasında önemli bir detay vardı: Hush Mystify. NANOFUSION teknolojisine sahip saç boyası olarak markanın el üstünde tuttuğu bir ürün grubu olarak kuaförlere sunuldu.

Yeni saç boyası Hush Mystify
Hush Mystify Lansmanı

Etkinlikte, gerek Sistem Kozmetik Genel Müdürü Fırat Yegül ve Genel Müdür Yardımcısı Kaan Atagan, gerekse de satış, pazarlama ve eğitim ekipleri geleneksel konukseverliklerini gösterirken Kıbrıs’ın önemli otellerinden biri olan Concorde Otel, kaliteyi işaret ediyordu.

Hush Mystify

Hush Kıbrıs buluşmasında, Kuaförler Derneği Başkanı Sabit Akkaya, İstanbul Ticaret Odası Kozmetik Komitesi Meclis Üyesi Yusuf Koçyiğit sektöre ilişkin paylaşımlar yaptılar.

Hush sponsorluğunda gerçekleşen Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2023 sonuçları da Estetica Dergisi / hairist.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel ve Kuaförler Derneği Başkanı Sabit Akkaya ile birlikte sahnede paylaşıldı.

Erkan Güzel-Sabit Akkaya

Sistem Kozmetik kurucuları Sinan Kara ve Sinan Aydın’ın yaptıkları konuşmalarda yeni ürüne ilişkin heyecanları dikkatleri çekerken Hush Marka Müdürü Mine Gedik’in sunuculuğunu yaptığı etkinlikte Sistem Kozmetik Türkiye Satış Müdürü Özcan Akyol, Pazarlama Müdürü Mehmet Emin Coşkun, Akademi Müdürü Selçuk Ergin, Ar-Ge Müdürü Zafer Bayram sahnede hem gerçekleştirmiş oldukları çalışmaları hem de Hush Mystify’a ilişkin detayları paylaştılar.

Hush Talk bünyesinde Korzay Koçak ile hipnoz

Kelime anlamı olarak, zihinsel maskeleme anlamına gelen Mental Masking’in kurucusu olan Korzay Koçak’ın eşsiz uzmanlığıyla gerçekleşen interaktif sunumda katılımcılara dönüşüm gücünü keşfetmeleri için ilham verildi.

Korzay Koçak

Hush Mystify saç boyası ile yeni bir dönem

NanoFusion teknolojisine ve 10 farklı içeriğe sahip olan Hush Mystify, 3 adımlı teknolojisi ile kuaförlerin istedikleri sonuca kolaylıkla ulaşmasını sağlıyor:

1 – NanoPREP:

NanoFUSION teknolojisinin ilk aşaması olup, renk emilimini ve renk dağılımını maximum seviyesinde gerçekleştirmek amacı ile saçın derinlemesine onarılmasını hedefler. Besleyici mikro lipidler, saçın en zayıf bölgelerine yerleşerek, saçın yapısını kökten uca kadar dengelenmesini sağlar. Sonuç kusursuz dengeli ve yoğun renk dağılımı.

NANOPREP’in işleyişinde rol oynayan etken maddeler:

  • Üzüm çekirdeği yağı
  • Çayır köpüğü tohumu yağı
  • Tatlı Badem Yağı


2 – NanoBOND:

NanoFUSION teknolojisinin ikinci ve en önemli aşaması olup, renk yoğunluğunu ve dayanıklılığını artırmak için tasarlanmıştır. Yoğun parlaklık artırıcı moleküller ve bağ oluşturucu maddelerin bir araya gelmesiyle, saç liflerinin en derinlerine nüfuz ederek boya moleküllerini sıkıca tutar ve saç yapısını güçlendirir.

Sonuç: Canlı, parlak, çok boyutlu ve solmaya dayanıklı saç renkleri.

NanoBOND’in işleyişinde rol oynayan etken maddeler:

  • Hidrolize keratin
  • Hidrolize İpek
  • Hidrolize Kolejen

3 – NanoSEAL:

NanoFUSION Teknolojisi’nin son aşamasını temsil eder; renk parlaklığını koruyucu bir şekilde kilitler ve eşsiz bir canlılık ve yumuşaklık sağlar. Ultra-besleyici yağlar ve parlaklık arttırıcı polimerlerle zenginleştirilmiş olan NanoSEAL, saçın kutikülünün üzerinde koruyucu bir mühür oluşturur; nemin içeride kalmasını sağlar. Renklerin uzun süreli canlılığını ve ışıltısını korur. Ayrıca NanoSEAL, ısı şekillendirme araçlarına karşı termal koruma sağlar, böylece saçın bütünlüğünü ve parlaklığını daha fazla korur.

NanoSEAL’in işleyişinde rol oynayan etken maddeler:

  • Makademia Yağı
  • Babassu Yağı
  • Murumuru Yağı
  • Jojoba Yağı
Hush Mystify

MYSTIFY NE DEMEK?

“MYSTIFY” Bir şeyin gizemli doğasını ifade eder. İnsanı içine çeker ve hayran bırakırken aynı zamanda sıradanın ötesinde bir anlam ve derinlik taşır; bu nedenle etkisi büyüleyici ve çekicidir. Gizemli kılmak, şaşırtmak, hayret ettirmek anlamlarını taşır.


NEDEN MÜRDÜM RENGİ?

Mürdüm rengi, yeni başlangıçları ve coşkuyu canlı bir şekilde temsil eder. Güçlü, kararlı ve güven dolu bir enerjiyi yansıtırken, aynı zamanda kraliyet ve lüksle ilişkilendirilir. Derin bir bilgelik ve kucaklayıcı bakış açısını da simgeler. Bu renk, yenilikçi bir ruhu ve içsel gücüyle bir araya gelerek, ilham verici bir kombinasyon oluşturur.

Görsel olarak çarpıcı olan mürdüm, aynı zamanda duygusal bir derinliği ve anlamı da yansıtır, böylece her bakışta insanları etkiler.

SANATINA ODAKLAN!

MYSTIFY ile düşlerini renklere dönüştürebilir ve istediğin renk tonuna kolaylıkla ulaşabilirsin.

Hush Mystify

Hush Mystify Koleksiyonu

Hush Akademi Teknik Ekipleri ve Hush Top Stylist Kadrosu ( Selçuk Ergin, Fikret Yıldırım, Hüseyin Alkan, Cem Ardıç, Ufuk Çatıkkaş, Ayhan Önlüel) tarafından hazırlanan koleksiyon da alkışlar arasında katılımcılar ile paylaşıldı.

Hush Top Stylist Kadrosu

Etkinlikten izler…

Önerilenler

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Benzer İçerikler