Mali Kuaför 2021 Yılını Koleksiyon Çekimiyle Uğurluyor

Partner kuaförleriyle her yıl farklı katalog çekimleri gerçekleştiren L’Oréal Professionnel, bu yıl da Mali Kuaför’ün katalog çekimlerinde birbirinden farklı ve iddialı saç görünümlerinin yaratılmasında rol oynadı.

L’Oréal Atölye’de düzenlenen 2021 katalog çekimlerinde, farklı saç tiplerine sahip kadınların kendilerini en iyi hallerinde hissetmelerini sağlayacak saç görünümlerine liderlik eden Mali Kuaför, çekimlerde kadınların kimliklerinin farklı yüzlerini ortaya sermek için tasarladığı saçlarla katalog çekimlerini tamamladı.

Mali Kuaför; kadınların, aynadaki görüntülerinin ötesine geçerek kendilerini iyi hissetmelerini ve mutlu olmalarını en büyük önceliği haline getiriyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen Mali Kuaför 2021 katalog çekimleri, kadınların kimliklerinin farklı yönlerini vurgulayarak eşsiz güzelliklerini gözler önüne seriyor. Katalog çekimlerinin hikayesi; kadınların farklı görünümlerinden ilham alıyor.

Mali Kuaför
MALİ Kuaför
MALİ Kuaför

MALİ Kuaför

Mali Kuaför, Ali Keleş tarafından 25 yıl önce kurulan ve bugün zincir salon yapısı ile mevcudiyetini aktif bir şekilde devam ettiren bir marka. Müşteri ve çalışanları için en değerli yöntemleri araştıran, kaliteye son derece önem veren ve insana yatırımı ilke edinen bir vizyona sahip olan salon zincirinin kurucusu ve eğitimci yönüyle sektöre yıllardır önemli girişimciler kazandırmış olan Ali Keleş, kurduğu Mali Academy Eğitim Merkezi ile bu girişimini devam ettiriyor.

esine geçerek kendilerini iyi hissetmelerini ve mutlu olmalarını en büyük önceliği haline getiriyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen MALİ Kuaför 2021 katalog çekimleri, kadınların kimliklerinin farklı yönlerini vurgulayarak eşsiz güzelliklerini gözler önüne s

ör olarak onların tüm farklı saç ve görünüm ihtiyaçlarını karşılayarak en iyi hallerini açığa çıkarmak için onlara eşlik ediyoruz. Bu yılki katalog çekimlerimizde de kadınların her zaman sahip oldukları güzelliklerini vurgulamaya çalıştık. Böylece onları farklı hayat döngülerinde de ne kadar iyi tanıdığımızı ve yanlarında olduğumuzu göst

Önerilenler

Benzer İçerikler