fbpx

Yılın Moda Rengi Very Peri Kıyafetlerde ve Saçlarda…

Kategori

Pantone’nin 2022 için Yılın Rengi olarak duyurduğu, mavi tonların en sıcak halini yansıtan Very Peri, kırmızı halılarda, saç tasarımlarında ve dekorasyonda kendini göstermeye başladı.

Umuda ve neşeye çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde, yılın rengi Very Peri, en azından giydiğimiz kıyafetlerde, taktığımız aksesuarlarda, saçlarımızda ve yaşadığımız alanlarda yarattığı etkiyle, bu özlemi bir parça gidermeyi başarıyor.

Giyim, Aksesuar ve Ayakkabıda Yılın Moda Rengi

Elbette, yılın moda rengi her zaman olduğu gibi kendini en çok kıyafetlerimizde gösteriyor. Genellikle nötr renkleri tercih edenlerin “Very Peri” rengini gardıroplarına dahil etmelerinin en kolay yolu, bu rengi siyah veya beyaz parçalarla kombinler oluşturacak şekilde düzenlemek. Eğlenceli ve rahat bir görünüm için rengi pastel sarı ile de eşleştirebilirsiniz. Işıltılı payetler ve suni kürk dahil olmak üzere farklı dokular ve yüzeylerde de karşımıza çıkan yılın rengi, gece kıyafetlerine de görkemli ve sofistike bir hava katıyor.

Hem geçtiğimiz yıllarda hem de bu yıl kırmızı halıda, ünlülerin üzerindeki ihtişamlı tasarımlarda da karşımıza çıkan yılın rengi Veri Peri, daima favoriler arasında.

Saç Modası: Yılın Rengi Veri Peri Saçlarda

Yılın moda rengi en ihtişamlı çıkışını saçlarda yapıyor. Saç modası son birkaç yıldır hayatlarımızda eksik olan rengi telafi etmek istercesine renkli seçeneklerle çok daha çeşitlenmiş durumda. Pembelerden morlara maviden yeşile pek çok rengi – bazen bir arada- gördüğümüz saçlara, 2022’de eflatun ve mavinin bir karışımı olarak düşünebileceğimiz Veri Peri renginin hakim olacağını söyleyebiliriz. 2021’i biterken sunulan pek çok çarpıcı saç koleksiyonunun bunun işaretlerini verdiğini görüyoruz.

Ünlü Amerikalı Saç Renklendirme Uzmanı Andrew Smith, 2021’i, 2022’nin pantone rengini merkeze aldığı bir koleksiyonla kapattı.

Saç: @kawaicat_white, Instagram
@camillacrazywhite, Instagram

Dünyanın önde gelen renklendirme uzmanlarından biri olan, Goldwell Master Renklendirmecisi Saffy Burton da 2022’ye merhaba demeden önce yılın rengi Veri Peri’yi özel bir çalışmayla yorumladı.

Dekorasyon Renk Trendleri: Veri Peri Duvarlar

Ülkemizde de kuaförler yılın rengini saçlara taşımakta gecikmedi. Bu yıl içinde Veri Peri renginin farklı ve etkileyici yorumlarını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!

Yılın moda rengi yaşam alanlarımızda da varlığını gösteriyor. Genellikle beyazın farklı tonları ile bir arada kullanılan Veri Peri rengi, yaşam enerjimizi yükseltmek üzere duvarlarımızda yerini alıyor.

@graham&brown, Instagram

İLGİLİ DİĞER YAZILAR:

Yılın pantone rengi: Very Peri

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz