fbpx

Yılbaşı Gecesi Saçları İçin Stil Önerileri

Yılbaşı gecesine çok az kaldı. Bazıları yeni yılı, pijama-terlik ikilisiyle evde geçirmeyi planlasa da, birçok kişi pek çok sebepten ötürü sıkıntılı, boğucu ve zor bir yıl daha geçirmenin soncu olarak arkadaşlarıyla toplanıp yıla güzel bir partiyle veda edecek. Yılbaşı saçları, o gece için yapılan hazırlıklar içerisinde önemli bir role sahip.

Yeni yıla güzel girme, yılın son saatlerinde iyi hissetme ihtiyacımız, adeta 2022’ye olan umutlarımızın bir simgesi. Yılbaşı saçınıza karar verirken elbette kişiliğinize, kıyafetinize, ruh halinize göre bir seçim yapacaksınız. Biz de bu konuda size fikir verebilecek birkaç öneriyle geliyoruz.

Modern Topuz

Mezuniyetlerden düğünlere, pek çok etkinliğin vazgeçilmezi olan topuz, yılbaşı partisi için de mükemmel bir tercih. Parlak bir topuz, yüzü çevreleyen saçları ortadan kaldırdığı için dikkatlerin tamamen güzel yüzünüze odaklanmasını sağlar. Artık, eskisi gibi tek tip, sıradan modellerle yetinmek zorunda da değiliz. Düşük, sıkı, gevşek, tepeden, kaküllü, kakülsüz… Bir sürü seçenek sizi bekliyor.

Yılbaşı Atkuyruğu

Çocukluğumuzdan beri en sık kullandığımız saç modeli olan atkuyruğunu, bugün birer yetişkin olarak çok daha farklı ve çarpıcı stillere taşıyabiliyoruz. Şık bir atkuyruğu, eğlenceli ve genç bir görünümün de anahtarıdır.

Salık Saçlar

Saçlarınızı toplamaktan yana değilseniz, daha şık bir görünüm için yandan omzunuza dökülen bir stil tercih edebilirsiniz. Size hem sofistike bir görünüm verir hem de yüzünüzü tamamen kapatmaz. Alternatif olarak daima muhteşem görünen canlı, parlak ve hacimli dalgalar da dişiliğinizi vurgulamak için ideal bir seçim olabilir.

Dağınık Şık

Günümüzde kontrollü dağınıklık güzellikle eşdeğer. Yılbaşı gecesi gibi özel bir durumda, saçlarınızda mutlaka kabarık bir görünüm yaratmaya özen gösterin.

Muhteşem Örgüler

Örgüler, son birkaç yıldır saç trendlerinin ön saflarında yer alıyor. Yandan omzunuza dökülen ya da yukarıda toplanmış başarılı bir örgü, özellikle de sarı saçta harikalar yaratabiliyor. Sıkı bir örgü yerine bohem şık bir görünümü hedefleyin. Yılbaşı gecesi için sofistike ve romantik örgülerden daha uygun ne olabilir?

Yarı Toplu Saçlar

Dağınık dalgaların bir kısmı omuzlarınızdan dökülürken bir kısmı tepede hoş bir şekilde toplanır. Yüzünü vurgulamak isteyen ama saçını toplamaya istekli olmayanlar için en uygun saç modeli.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz