Sıcak Bakır&Mor Siyah

Sıcak Bakır&Mor Siyah

L’Oréal Professionnel Sonbahar/Kış 2015-2016 saç trendlerini gururla sunar.

L’Oréal Professionnel bu sezonda birbirleriyle oldukça alakalı ve trendy iki ünlü isimle çalışıyor. Biri Joséphine de la Baume; Fransız, aktris, şarkıcı ve model. Aynı zamanda Singtank grubunun kurucu ortaklarından ve birçok ünlü giyim markasının yüzü. Diğeri ise Nicole Warne; moda ve güzellik bloggerı, ünlü Gary Pepper blogunun kurucusu. Sosyal medyada 1,3 milyondan fazla takipçisi var!

İki yeni ünlü yüz tarafından sahiplenilen yeni saç trendlerinin mimarları yine renklendirme ve şekillendirme konusunda uzman kuaförler.

saç, moda, tasarım, sanat, koleksiyon, inoa

Yeni saç rengi trendleri

Bu sezonda iki saç rengi ön plana çıkıyor. Biri Joséphine’in sahiplendiğisıcak bakır” tonlar, diğeri ise Nicole’a çok yakışan “mor siyah”lar. Kokusuz ve amonyaksız formül INOA sayesinde sonbahar/kış sezonunda bu saç renklerine L’Oréal Professionnel uzman kuaförlerinde ulaşmak mümkün. ODS² teknolojisine sahip INOA, beyazları %100’e kadar kapatma gücüne sahip ve INOA ile saçınıza hapsolan renk boyadan boyaya uzun süre korunuyor. Üstelik INOA saçları yoğun olarak besliyor, nemlendiriyor ve saç derisine optimum konfor sağlıyor. INOA’nın ODS² teknolojisi sayesinde saçlar saç boyası uygulamadan önceki halinden daha yumuşak bir hal alıyor ve mükemmel parlaklık kazanıyor.

saç, moda, tasarım, sanat, koleksiyon, inoa

Saç Konturu

L’Oréal Professionnel Sonbahar/Kış saç trendlerinde ön planda sadece saç rengi yok. Sam McKnight ve Frédéric Mennetrier gibi dünyaca ünlü saç stilisti ve renklendirme uzmanının öncülüğü ile geliştirilmiş yepyeni bir teknik karşımıza çıkıyor:Saç Konturu

Yazının devamına ulaşmak için Estetica Dergisi Ekim-Kasım sayısına göz atabilirsiniz…

  

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975