fbpx

Schwarzkopf Fest

Kategori

 

Schwarzkopf Professional Kuaförleri Kıbrıs'ta
itim, Etkinlik ve Eğlenceyi Birarada Yaşadılar

 

Dünyaca ünlü Schwarzkopf Professional, renklendirmedeki öncü markası olarak çıtayı yükselten yeni IGORA ROYAL için, iş ortağı kuaförlerin katılımıyla gerçekleşen görkemli bir relansman organizasyonu düzenledi. Lansmanın ardından Kıbrıs’ta yoğun iş temposuna kısa bir ara veren kuaförler, Cratos Otel’in muhteşem atmosferinde dinlendi. Ünlü eğitimci ve aynı zamanda oyuncu olan Mehmet Auf, takım olma üzerine kuaförlere çok keyifli bir sunum yaptı.

 

 

IGORA ROYAL RALLİSİ’NDE

ARABALAR YARIŞTI…

Kıbrıs Fest’in 2. gününe araba yarışları damgasını vurdu. Takımlara ayrılan kuaförler, kendilerine verilen kısıtlı malzemelerle araba yaptı. Saçlarda gösterdikleri yaratıcılığı araba yapımında da gösteren kuaförlerimiz ortaya birbirinden renkli kareler çıkardılar. Eksik malzemeleri almak için dans yeteneklerini sergileyen kuaförler aktivitenin sonunda arabaları ile Igora Royal rallisinde yarıştı.

 

 

Gala yemeği, Girne’de Shayna Restoran’da gerçekleşti. Gala yemeğinde Kıbrıs’ın yaz havasına damgasını vuran canlı müzik ile kışın yorgunluğunu üzerinden atan kuaförler keyifli vakit geçirdi. Haberin devamını Estetica Türkiye dergisi Haziran Temmuz sayısında bulabilirsiniz.

 

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz