Christopher Byrne’dan modern bir isyan: MISSFits

Australian Hair Fashion Awards (Avustralya Saç Moda Ödülleri) 2020 – Yılın Çıkış Yapan Saç Stilisti ödülünün sahibi Christopher Byrne’dan bireyselliği vurgulayan bir saç koleksiyonu; yüksek kontrastlar ve parlak renklerle bir stil patlaması : MISSFits.

Değişimi etkileyen, bireysellik ve farklılık hareketini yönlendiren gençlik. Modern isyan! 

missfits saç koleksiyonu

“Gençlik hareketinin bireyselliğin güçlendirilmesi neve kayda değer şeyler için savaşmaya yönelik çabalarının önemi mevcut ortamda yadsınamaz. Trendleri takip etme ve uyum sağlamaya çalışma çağı bitti.” Christopher Byrne, koleksiyonunun çıkış noktasını böyle tanımlıyor ve ekliyor:

“Bu koleksiyon, kim olduğumun bir temsilidir. Sadece modaya takıntılı bir kuaför değil, bir insan. Yaşadığım her şeye dair bir kutlama ve kendi sesimi duyma korkumu yenmek. Şimdi zihnimi açan ve hayatımı değiştiren bir sektörde sesimi güvenle kullanıyorum. Seçtiğim meslektaşlarımdan, idollerden ve beni etkileyenlerden ilham alan MISSFits, onlara bir saygı duruşu. 

missfits saç koleksiyonu

Saç, punk neslinin orijinal stil isyancılarına açıkça bir minnet borçludur. Şok etmek isteyenler… Deneyecek kadar cesur olanlar… Her bakış, stilin kurallarına meydan okuyarak bu beklentileri karşılıyor. Aşırı yükseklik, kalıplanmış formlar ve ikonik mohawk’a cesur bir yaklaşımla abartılı oranlar… Klasik ‘mullet’ stili, ayrık bölümler ve ek dokular kullanılarak yeniden tasarlandı. Sıkı bir bob’a katlı bir görünüm verildi. İşlenmemiş uçlar ve organik yüzeylerle sağlanan kontrast…. Parlak renkli stil patlaması, yüksek kontrasr ve dokuların çakışmasıyla turuncu tonların hakimiyeti.”

missfits
missfits saç koleksiyonu

Önerilenler

Benzer İçerikler