Kitap Önerisi: Fatoş Karahasan – Kırılma Noktası

Akademisyen, gazeteci ve yazar Fatoş Karahasan’ın kaleme aldığı Kırılma Noktası, pandemiyle değişen dünyanın değerlendirmesini yaparak yeni bir başlangıç için yol haritaları öneriyor.

Pazarlama, iletişim ve yönetim danışmanı, Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Fatoş Karahasan tarafından kaleme alınan Kırılma Noktası, dünyada ve Türkiye’de gerçekleştirilmiş araştırmaların sonuçlarından yola çıkarak pandeminin iş dünyası, pazarlama sektörü ve ekonomi üzerindeki etkilerini ele alıyor.  Küresel danışmanlık şirketlerinin ve trend analistlerinin raporlarının ışığında önümüzdeki yeni dönemi algılamamıza yardımcı olacak ipuçları sunuyor. 

fatoş karahasan kırılma noktası

Akademisyen, gazeteci ve yazar Fatoş Karahasan’ın bir araya getirdiği #faydalımarkaöyküleri pandemi döneminin bir arşivi niteliğinde. Kitapta, kriz yönetimi konusunda başarılı olan şirketlerin kendi çalışanlarına, müşterilerine, topluma ve dünyamıza yönelik faaliyetlerinin yanı sıra ülkemizin önde gelen sivil toplum kuruluşlarının dönemle ilgili yorumları yer alıyor. 

Güncel bilgiler, bilimsel veriler ve içgörülerden oluşan Kırılma Noktası başta KOBİ’ler olmak üzere tüm şirketlerin yöneticilerine; girişimcilere ve iş dünyasına girmeyi planlayan gençlere daha aydınlık bir gelecek için umut vermeyi hedefliyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler