Canlı Yayın: Fatoş Karahasan bizimle!

hairistcomtr Instagram adresimizde bugün saat 14:30’da önemli bir konuğumuz var: Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve yazar Dr.Fatoş Karahasan.

Kuaförlük sektörü işletmelerine, tezgahlarına heyecanla geri dönüşü bekliyor; nasıl bir sistem ve hazırlıkla dönmesi gerektiğini tartışıyor…

Oysa ki müşterilerinin, salon misafirlerinin nasıl geri döneceklerine dair bir sektörün bir fikri veya bilgisi yok. Dr. Fatoş Karahasan bize geri döndüğümüzde müşterilerin beklentilerini derin araştırma sonuçlarına dayanarak ve kendi bilgisini de katarak anlatıyor olacak.

Bugünkü canlı yayına katılan kuaförleri bir sürpriz bekliyor!

Saat:14:30’da başlayacak olan Canlı Yayın sırasında soruyu dikkatle dinleyerek ve doğru cevabını bu yazının altınaki yorum alanına yazan kuaförler arasından doğru cevabı bilenler içinden online çekilişle belirlenecek 3 kişiye Dr.Fatoş Karahan bir kitabını ve biz de içinde siperlik ve fön fırçası bulunan Ventoso Hijyen setini hediye edeceğiz.

Tek kural cevap verenlerin kuaför olmalar ve doğru cevabı yazdıktan sonra doğru iletişim bilgilerini girmeleri ve KVKK hakındaki metni okuyarak kabul etmeleri…

İyi seyirler…

https://www.instagram.com/hairistcomtr/

Önerilenler

Benzer İçerikler

34 YORUMLAR