fbpx

J.7 İmzalı Yerçekimine Meydan Okuyan Stiller

J.7, koleksiyonunda abartılı kesimler, renk vurguları, havalı ve dağınık stiller, harika bir yaz sezonu için ilham sunuyor.

KESİM

J7 saç koleksiyonu, her boyda saçı içeriyor. Yuvarlak temel şekiller, güçlü geçişler, bol miktarda doku, kişiselleştirilmiş kakül bölümleri, bireysel yumuşak teknikler…

RENK

Koleksiyonun yerçekimine karşı güçlü görünümü, yalnızca özel olarak “CROWN” renk teknikleriyle vurgulanmakla kalmıyor, aynı zamanda kullanıcının kişiliğinin de altı çiziliyor. Her bir saç modeli, ayrı bir etki ve parlaklık kazanıyor. Kasıtlı olarak küçültülmüş, yerleştirilmiş yüzeylerin ve/veya kesitlerin ustaca kullanımı. Bazen kışkırtıcı, bazen yoğun kontrastlı, bazen yumuşak, narin ve çekici. CROWN tekniği ile renk aileleri içindeki yükseklikler ve derinlikler ya da kontrastlar hedefe yönelik olarak kullanılarak kuaförün kendi yaratıcılığı vurgulanabilir.

ŞEKİLLENDİRME

Farklı stiller , saç kesimlerinin ve renklendirmelerin hafifliğini destekliyor. Düzden dalgalıya ve kıvırcık  dağınık stillerle, yerçekimine karşı çıkan büyüleyici görünümler.

Saç: J.7 Artistik Ekibi / www.J-7.de

Makyaj: Julia Ziegler / www.juliaziegler-makeup.com

Fotoğraf: Vlado Golub / www.vlado-golub.com

Stil ve Kıyafetler: Nicole Czapalla / www.czapalla.de

Ürünler: Goldwell /KMS / Oribe

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz