Son Trend Genci Yaşlısı İle Beyaz Saçlar

Genellikle belirli bir yaşın üstünde olmakla ilişkilendirilen beyaz saç, son zamanlarda havalı olmakla eş anlamlı bir statü sembolü haline geldi. Beyaz saçlar, her yaştan kadının uygulamaya can attığı bir trende dönüştü.

Doğru kesimlerle beyaz saçlar artık yepyeni bir izlenim bırakıyor. Birkaç yıl önce, kaçınılmaz yaşlanmanın bariz bir işareti olarak kabul edilirken, bugün doğru renklendirme ve aydınlatmayla modern ve sofistike bir görünümün ifadesi haline geldi. Şu bir gerçek ki artık beyaz saçın daima yaşlı göstereceği klişesi ve inancı yıkıldı.

Beyaz Pixie’ler ve Kısa Saçlar

Doğal olarak melanin ve pigmentasyondan yoksun beyaz saçlar bu yıl çok moda olan pixie kesimi ile kısa boylarda en yüksek ihtişamına kavuşuyor.

K-Pop Şarkıcısı Hongjoon

Ünlü K-Pop (Kore Popu) Grubu Aatez üyesi Hongjoon, saçlarını en çok değiştiren, bu yüzden des çok takip edilen bir isim. Hongjoon, genç yaşına rağmen beyaz saç trendine öncülük edenler ve bu rengi en iyi taşıyanlar arasında yerini aldı bile.

Monaco Prensesi Charlene

Doğal beyazın pixie kesimin en şık fanlarından biri, canlı bir kontrast yaratmak için dipleri koyu bırakıp metalik bir renk türüne yönelen Monaco Prensesi Charlene.

Jamie Lee Curtis

Her zaman en cesur yıldızlardan biri olan Jamie Lee Curtis, beyaz haricinde boyamamayı tercih ediyor. Curtis’in saç kesimi ise birçoklarının taklit etmeye çalıştığı ikonik bir görünüm haline geldi. Kendine özgü orijinal bir görünüme sahip olduğunu inkar edemeyiz!

Hollywood standartlarına uyum sağlamadığı biliniyor ve bu fotoğraf bunu gösteriyor, Amerikalı aktris, beyaz saçlarını gururla ve belirli bir zarafetle sergileyenler içinde öncülerden biriydi.

Emma Thompson Da Beyaz Saçları Seçti

Her halükarda her zaman sade ve zarif olan alışılmış koyu renk saçlardan bıkan İngiliz aktris, şimdi süper kısa kesilmiş pixie saçlarını, üstlerde hafif turuncu tonlamalarla desteklediği doğal beyaz saçlarıyla kullanmayı tercih ediyor.

Uzun Beyaz Saçlar: Sarah Harris

İngiliz Vogue dergisinin İçerik Sorumlusu ve Editör Yardımcısı Sarah Harris, saçlarının 16-17 yaşlarındayken gümüşi griye dönüşmeye başladığını söylüyor. İşi gereği moda ve trendlerden herkesten önce haberdar olan Harris, beyaz saçları hafif tonlamalarla en şık ve asil şekilde taşıyanlardan biri.

Ve Tabii ki Lady Gaga…

Beyazlamak için yaşlanmayı beklemeyenlerden bir diğeri de Lady Gaga. Belaz-platin tonlamaları tercih ettiği gibi, bembeyaz bir perukla da karşımıza çıkabiliyor. Bu kadar popüler olan bu saç trendinden geri kalması elbette düşünülemezdi.

Lady Gaga

Orta Boy Beyaz Saçlar: Helen Mirren

77 yaşında saçlarınızın tamamen beyazlaması beklendik ve doğal bir durum, ancak Helen Mirren ağıran saçlarını o kadar çok seviyor ki, onları yine beyaza boyuyor!

Daha genç ve dinamik bir görünüm yakalamak için, katlı bir kakülle desteklenen orta boy bir bob ile yine zarafetini konuşturuyor. Sinemanın kraliçesinin, çağın modasını ve trendlerini kendi stiline adapte etmedeki başarısı, en az oyunculuğu kadar iyi!

Önerilenler

Benzer İçerikler