fbpx

Instant Vanity: La Biosthétique Kibirle Flört Ediyor

INSTANT VANITY (Anlik Gurur)adını alan yepyeni La Biosthétique koleksiyonu, saç modelleriyle kişiye biraz yaramaz ve uçucu bir hava veriyor. Aynaya bakıp kendi görüntünüze baktığınız o an. Sadece kendiniz için poz verdiğiniz o an…. Aynada gördüğünüzü beğenir ve hayran kalırsınız.. Bunun gibi anlar bizi gururla (kibirle) flört etmeye teşvik ediyor.

Koleksiyondaki görünümler, kendinize ve kendi güzelliğinizin bilinmeyen büyüleyici yönüne aşık olmanızı sağlamaya çalışıyor. Kesimler, renkler ve şekiller hem güçlü hem de yumuşak. Egoyu vurguluyor, şekillendiriyor, benimseyip pohpohluyor ve sizi kibrin masumiyetini keşfetmeye davet eden büyüleyici bir repertuar sunuyor.

Her şeyden önce, La Biosthétique artistik ekiplerince yaratılan görünümler, kişiye farklı bir vizyon kazandırıyor.

“Gösteriş, aşktan sonra insanın en güzel tutkusudur…” demiş George Kum. Kendi kibirinizi uyandırın! Uzun bob’u gerçekten olağanüstü yapan olağanüstü bir sarı ton… Aynı anda hem retro hem de modern ve hepsinden önemlisi ultra havalı bir perma… Veya kahve ve çikolatadan karamel ve vanilyaya ve hatta tarçın, safran ve hindistan cevizi gibi “baharatlı renklere” kadar uzanan kişiselleştirilmiş şehvetli tonlar…

La Biosthétique’in Uluslararası Yaratıcı Direktörü Alexander Dinter liderliğindeki yaratıcı trend belirleyiciler tarafından tasarlanan dört INSTANT VANITY görünümü, yeni çekici ifade biçimleri yaratmak için sofistike kesim ve renklendirme tekniklerini bir araya getiriyor.

Kişinin kendi güzelliğinin cazibesi, daima daha fazla ifade gerektirir. INSTANT VANITY koleksiyonunun dört görünümü de manyetik bir çekiciliği garanti ediyor.

ANNE

Yanlar ve düzensiz uzunluklar net bir kesim oluşturuyor.Sıcak baharatlı tonlarda öne çıkan ışıltılar, renk patlamalarıyla vurgulanan dış hatları aydınlatıyor.

SUBJ LEE

İnkar edilemez bir şekilde, alışılmışın dışındaki bu sarışın hafifçe degrade edilmiş uzun bobun cazibesini artırıyor. Heybetli kakül de karakter kazandırıyor. Soğuk ve sıcak nüanslarla rafine krem ​​tonunda bir sarı…

ROSALIE

Kesinlikle, efsanevi bir kesim. Bu kare kesim yüzü güzel bir şekilde çerçeveliyor. Eşsiz bir sonuç yaratmak için parlak bir renk gradyanı parlak bakırla karışıyor.

RAFAELA

İkonik Aslan Yelesi sayesinde 80’ler geri dönüyor. Ağır kaküller ve koyu kahve rengiyle öne çıkan bu saç kesimi, kaya gibi sağlam ve güçlü bir dokunuş getiriyor.

Perma esnek bir hareket yaratıyor. Uçuşan bukleler, yaşama sevinci ile karışık nostaljik bir dokunuş yaratıyor.

Uluslararası sanat yönetmeni Alexander Dinter liderliğinde, La Biosthétique’in yaratıcı ekibi tarafından tasarlandı.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz