Indola ile 2 Yaz Trendi: Yaşanmış Platin ve Dağınık Bronde

Indola 2021 Yaz Street Style görünümlerinde sarışınlar hüküm sürüyor. İki ikonik trende dönüştürülmüş gerçek bir yaşam tarzı: Lived-in (Yaşanmış) Platin ve Tousled (Dağınık) Bronde (kahveye yakın sarı). Her iki görünüm de klasik olmasına karşın, kadınsı şekiller rahatlığı ortaya koyan renkle bir araya gelerek saçta dengeli ve köklü bir değişim yaratıyor.

Lived-in Platin

İndola 2021 yaz


Bu Indola Street Style treninde kesim, rengin kendisinden ilham aldı. Saçın dokusu, platin etkisinin parlamasını sağlamak için herhangi bir kat olmadan düz tutuluyor. Tonlarda benzeri görülmemiş bir oyunla bir rengin diğerinin içine harmanlandığı lekeleme tekniği sayesinde modern bir dokunuşa sahip. İkonik ve klasik bir sarışın. Basit tek boy kesim, bu havalı sarışının güzelliğini daha da görkemli hale getirirken mükemmel pürüzsüzlükle şekillendirme ile ışıltıyı ortaya çıkarıyor.

Tousled Bronde

indola


Indola, 2021 yazı için Klasik Fransız kahverenginden esinlenen doğal görünümlü yumuşak ve sıcak fındık tonlarını öne sürüyor. Yumuşak katlar ve belirgin kaküllerle 70’ler havasına sahip bir kesim… Sarışın ve esmerin mükemmel birleşimi. Saç modeli, hafif ve rahat bir görünüm için yumuşak dalgalarla kendine gösteriyor.


Saç: Paddy McDougall ve Andy Smith
Stilist: Christopher Maul

Önerilenler

Benzer İçerikler