Güçlendirici Saç Bakım Ürün Önerileri

Güçlendirici saç bakım ürünleri saçlarınızın koparak dökülmesinin önüne geçer. Saç derinizde fark edilir bir rahatlama hissedersiniz. Şampuana ek olarak saç maskesi ve krem kullanabilirsiniz. Bu sayede tarama sırasında saçlarının dökülmesinin önüne geçebilirsiniz. Yaptığınız bakım sayesinde saçlarınızın çok daha güçlü ve parlak bir görünüme sahip olduğunu fark edeceksiniz. 

Güçlendirici Şampuan Önerileri

Saçlarınızı güçlendirmek için yapacağınız bakıma şampuan kullanarak başlamalısınız. Kuru, yıpranmış ve dökülmeye eğilimli saçlarınız için Kerastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant Şampuan kullanabilirsiniz. Zengin formülü sayesinde saçlarınızdaki yağ ve kir arınır. Saçlarınızı kökten uca besleyerek ihtiyacı olan neme kavuşmasını sağlar. “Kadınlar için çok fazla ürün var ancak, ben ne kullanabilirim?” diyen beyler için muhteşem bir önerimiz var. Kerastase Densifique Bain Densite Homme Şampuan saçları seyrekleşen erkekler için geliştirildi. İçeriğinde bulunan biotin ve taurine sayesinde saç köklerinin daha güçlü olmasını ve saç derisinin korunmasını sağlar. Dökülme süreci başladığında hemen müdahale ederseniz mevcut saçlarınızı koruyabilirsiniz. 

güçlendirici şampuan

Güçlendirici Şaç Maskesi Önerileri

Saçlarınızın güçlenmesi koparak dökülmelerin önüne geçer. Saç bakımı yaparken şampuandan sonra maske kullanarak daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Insight Damaged Hair Onarıcı Saç Maskesi kullanarak yıpranmış ve kırılgan saçlarınızı canlandırabilirsiniz. İçerisinde bulunan yağ asitleri ve vitaminler sayesinde saç tellerinizi derinlemesine onarabilirsiniz. Aveda Invati Advanced Yoğun Dolgunlaştırıcı Maske saçlarınızı nemlendirir ve besler.  Bileşiminde bulunan bitkisel polimerler sayesinde saçlarınız gün boyu daha dolgun görünür.

güçlendirici saç maskesi

Güçlendirici Saç Kremi Önerileri

Saçlarınızın dökülmemesi için kolay taranması gerekir. İpeksi yumuşaklık için saç kremi kullanabilirsiniz. Insight Damaged Hair Onarıcı Saç Kremi size ihtiyacınız olanı verir. Şampuan, saç maskesi ve saç kremini bir arada kullandığınızda daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Saçınıza canlandırmaya yardımcı olacak Aveda Invati Advanced Dökülme karşıtı dolgunlaştırıcı saç kremi uygulayabilirsiniz. Ürünü 12 hafta boyunca kullanırsanız tarama sırasında saçlarınızın daha az döküldüğünü fark edersiniz.

Önerilen tüm ürünlerin yanı sıra Davines Calming Hassas Baş Derisi İçin Yatıştırıcı Serum ve Loreal Mythic Oil Saç Bakım Yağı kullanarak saçlarınıza daha etkili bakım yapabilirsiniz.

güçlendirici saç kremi

Önceki İçerikEsneklik Veren Saç Bakım Ürün Önerileri
Sonraki İçerikRimel: Maksimum Etki İçin 12 Püf Noktası