fbpx

NUWAVE: Goldwell’den İlk Yarı Kalıcı Dalga Servisi

GOLDWELL’in doku ve şekil değişikliğindeki muhteşem yeniliği olan NUWAVE, saçlarda zahmetsiz ve kusursuz dalgalar yaratıyor.

Zahmetsiz dalgalar ve akıllı işlem kontrolü için ilk yarı kalıcı şekil değiştirme servisi olan devrim niteliğindeki Goldwell NUWAVE, yeni nesil teknoloji sayesinde 3 aya kadar mükemmel dalgalı saç stillerini garanti ediyor. Klasik plaj dalgaları, kabarık hacimli dalgalar, gevşek ve seksi dalgalar veya dağınık dokulu dalgalar…

Üç aya kadar süren mükemmel dalgalı stillerin yaratılmasını mümkün kılan NUWAVE’in sahip olduğu yeni SMART CONTROL BOND SYSTEM, dalgalar şekle ulaştığında sürecin durmasını sağlıyor. Bu yeni nesil teknoloji, çok yıpranmış ve açma işlemi görmüş saçlar için bile uygun.

Goldwell Nuwave

Zahmetsiz yarı kalıcı dalgalara 4 adım

NUWAVE 1 PREP CREAM, minimum miktarda kullanıldığında bile bağları nazikçe yumuşatarak şekil değiştirme sürecini başlatıyor. NUWAVE 2 SHAPING LOTION, açık bağları etkinleştirip vistenen şekle kontrollü geçişi destekliyor. Ardından NUWAVE 3 YENİLEME SERUMU; Keratin, Amino-Asitler ve Panthenol ile aşılayarak saçın bütünlüğünü yeniden oluşturuyor. Son adımda, NUWAVE 4 LOCK-IN FLUID, bağları kilitleyerek ve dalgaları üç aya kadar bağlayarak şekil değiştirme sürecini bitiriyor.

NUWAVE
NUWAVE

Bu servis, yalnızca dalgalar yaratmanın değil, aynı zamanda aletlerle çalışmanın da yeni bir yolu. Goldwell, geleneksel ambalaj tekniklerinden uzaklaşıyor: stilistlerin yaratıcılığını desteklemeye özel eğlenceli ve yeni aletler… İmkanlar sonsuz, servisler daha hızlı ve kolay olacak.

Şekillendirme Kahramanları

Curls & Waves
StyleSign

Goldwell’in bu yeniliği, daha uzun süre dayanan şekiller için mükemmel bir şekillendirme temeli oluşturuyor. DUALSENSES ve STYLESIGN, harika dalgalar yaratan muhteşem bir ikili! STYLESIGN Curls & Waves, kusursuz görünen muhteşem dalgalı görünümleri şekillendiriyor. Yumuşak şekilli, doğal görünümlü dalgalar için kolay hareket sağlayan bir Hafif Dalga Sıvısı olan Yeni Soft Waver, NUWAVE görünümünü etkinleştirmeye ve desteklemeye yardımcı oluyor.

STYLESIGN ürünlerini kullanarak yepyeni görünümler yaratmak mümkün!

Goldwell’in güzel dokulu görünümler için yeni şekillendirme kahramanları

DUST UP

dust up - Goldwell

Yeni, hacim kazandırıcı DUST UP tozu ULTRA VOLUME serisine katılan yeni bir ürün. Saça anında yapı verir, dokuyu güçlendirir ve tutuş ekler. DUST UP yüksek hacimli görünümlere eşsiz bir his ve yapı kazandırır.

DRY BOOST

Yeni DRY BOOST, karışık görünüme ekstra bir hareket ve karakter kazandıran kuru bir hacim spreyi. Saç hafif bir doku, yumuşak tutuş ve hacim alır.

MATTE REBEL

MATTE REBEL CLAY, CREATIVE TEXTURE serisine katılan yeni bir ürün. Kuru bir bitişle, aşırı mat ve sert stiller için mutlak bir zorunluluk.

CURLY TWIST

CURLY TWIST serisi özellikle dalgalı ve kıvırcık saçlar için yaratıldı. Yeni SURF OIL Salty Oir Spray, kabarık buklelere veya doğal dalgalara güzel bir hareketli doku kazandırır.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz