fbpx

Fabrizio Castellano ile Kişisel Bir 2022 dokunuşu: Art Pop

Yeni koleksiyonu ile şekillere ve renklere çok kişisel bir dokunuş katan Fabrizio Castellano, güçlü bir sonuç elde etmek için blok renk yerleşimleri ile bozulmuş ve yapılandırılmamış kesim tekniklerinin bir karışımı olan patchwork efektleri üzerinde oynuyor.

Küçük Kesim (Undercut)
“Yenilikçi kesim tekniği, üstte kademeli, altta bağlantısız saçlarla bir alttan kesim tekniğini içeriyor. Castellano, yüze karakter veren pembe-mor renkte bir kontur uygulamış.

Rock’n roll, vintage ve 80’lerin androjen etkisini birleştiren editoryal bir versiyon. Ense ve kakülde eklentinin yerleştirilmesi. Stil ve makyaj, sofistike bir ıslak görünüm için aşırı parlak.

Blok Renge Dönüş
Kusursuz bir pembe, şeftali, turuncu gradyanı oluşturan yeni bir renk yerleştirme tekniği. Küt kesim, yüzün çevresine rahat bir hacim kazandırıyor. Büyük beden kot pantolonun üzerindeki kişiye özel gömlek, 90’ların popüler renk tonunu veriyor. Ve renk festivalini ortaya çıkarmak için kahverengi “nude” makyaj.

Görkemli Cazibe
Fabrizio Castellano, Retro pilili ve baskılı bir elbise üzerindeki tüm renklendirmeyi ortaya çıkaran hacimli bir saç modeli ortaya koyuyor. Makyajın kıvrımları ve hacmiyle vurgulanan %100 göz alıcı etki. Serbest el tekniği ile yeni nesil bir kare. Üst kısımdaki gradyan ve hafif kavisli tasarım, esnek ve zarif bir etki sağlıyor. Hepsi soğuk sarının sıfır yansımasıyla aydınlatıldı. Siyah suni deri etek üzerine geometrik şekiller işlenmiş elektrik mavisi bir gömlek bizi geçmişe götürüyor.

ART POP
Donuk ve asimetrik katlı bir saç modeli ile karakteri canlandırıyor.

Saç: @ Fabrizio Castellano
Fotoğraf: @ Aurelien Scarart
Makyaj: @ Alessandro Gentille
Styling: @ Emilie Naizy
Asistanlar @ Anne Marlier / Katouchka Cornet

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz