Dünyanın En Etkili Brezilya Fönü Brazilian Blowout

Kategori

Dünyanın en etkili Brezilya fönü Brazilian Blowout, dünyada marka adıyla talep edilen tek iyileştirici bakım olma özelliği taşıyor.

Çığır açan bağ geliştirme teknolojilerinin kullanımıyla Brazilian Blowout, kişiye özel olarak uygulanabilen pürüzsüzleştirici bakımlar, elektriklenmeyi ortadan kaldırmak ve kütikülü düzleştirmek için saç şaftı çevresinde koruyucu bir protein tabakası oluşturarak saçın durumunu iyileştiriyor.

Brezilya Fönü Brazilian Blowout
Instagram @brazilianblowout

Brazilian Blowout profesyonel iyileştirici bakımların fark yaratan özelliklerine gelince, her saç tipi için ve kişiye özel olarak uygulanabilen bakımlar düz saçı daha da düzleştirmekle kalmıyor, istenirse dalgalı ve kıvırcık saçlarda bukleler daha da keskin ve belirgin hale geliyor.

Bekleme süresi yok! Salondan çıktığınız anda günlerce beklemek zorunda kalmadan hemen saçınızı yıkayabilir, egzersiz yapabilir, saçınızı toplayabilir, toka takabilirsiniz. Brazilian Blowout, 80 dakika veya daha kısa sürede uygulanarak, 12 haftaya kadar pürüzsüz, elektriklenmeyen saçlara kavuşmanızı sağlıyor. Yeni çıkan saçlarda herhangi bir ayrım çizgisi görünmüyor.

Sonuç, ışıltılı parlaklığa sahip, pürüzsüz, kolay yönetilebilir, doku kazanmış, elektriklenmeyen ve kabarmayan saçlar.

Sonrasında, Brezilian Blowout AÇAİ tamamlayıcı bakım ürünleriyle desteklendiğinde en uzun süreli sonuçları garanti ediyor.

Brazilian Blowout İçin En İdeal Saç Tipi

Kıvırcık, hasar görmüş veya işlem görmüş saçlar, Brazilian Blowout için iyi adaylar. Ancak, ince telli ya da düz saçlardan kıvırcık ya da permalı saçlara, her saç tipi bu uygulamadan yararlanabiliyor.  En çok da kimyasal işlem görmüş saçlarda işe yarayan Brazilian Blowout, her bir teli temel amino asitlerle güçlendirerek saçın durumunu iyileştirmeye yardımcı oluyor.

Hangi Saç Tipini Nasıl Etkiliyor?

Saçı yumuşatarak daha canlı renk, kabarmayan saçlar ve ışıl ışıl bir parlaklık için kütikülü kapatarak boya ya da röfle işlemi görmüş saçları önemli oranda iyileştiren Brazilian Blowout, saç dalgalı ise pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini; kıvırcıksa buklelerin doğal görünümünün daha belirginleşmesini ve elektriklenmenin en aza inmesini; elektriklenen düz saçlara sahipseniz bu sorunu ortadan kaldırarak saçınızın sağlıklı bir parlaklık kazanmasını sağlıyor.

Brazilian Blowout uygulamasından sonra saçınız doğal hacmini koruyor. Uygulamadan sonra saçınızın boyanması için 2 hafta beklemeniz gerekiyor.

Brazilian Blowout’un profesyonel kullanıma yönelik salon ürünlerinin yanısıra ev kullanımına yönelik ürünleri de mevcut.

Evde mükemmel saç bakımı için Brazilian Blowout ürün ailesinden aşağıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz:

Brazilian Blowout Anti-Frizz Şampuan 350ml

Protein açısından zengin özel formüllü sülfatsız şampuan; saç nemlendirir, yumuşatır ve pürüzsüzleştirir.

Brazilian Blowout Anti-Frizz Saç Kremi 350ml

Nemi saçın içerisine hapseder, saç rengini korur ve saçın pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar.

Brazilian Blowout İyonik Yapılandırıcı Saç Spreyi 100ml

Saç kütikülünü etkin bir şekilde kapatmak için özel olarak formüle edilmiştir.

Brazilian Blowout Yoğun Bakım Maskesi 240ml

Besleyici proteinler her bir saç telini sararak yumuşatır, parlatır ve elektriklenmeyi önler.

Brazilian Blowout Yumuşatıcı Serum 240ml

Saçın çok rahat taranmasını sağlar, nemlendirir ve yumuşatır.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz