30 Nisan Kuaförler Günü

Bu yıl daha da anlamlı. Üstelik özel bir sosyal sorumluluk projesiyle birlikte.

Geçen yıl Kuaförler Derneği insiyatifiyle başlatılan ve ülkemizde ses getiren 30 Nisan Kuaförler Günü duyurusu bu yıl Covid-19 nedeniyle kuaför salonları kapatılmış olsa da daha fazla duyguyu barındırıyor.

Kuaförler bir taraftan salonlara ne zaman döneceklerini sorgularken ve zihinlerde buna ilişkin pek çok soru işareti bulunurken 30 Nisan Kuaförler Günü, Kuaförler Derneği’nin sağlık çalışanlarına özel hediye duyurusuyla daha fazla anlam içeriyor.

Sadece hizmetlerin değil; aynı zamanda duyguların da yoğun yaşandığı kuaför salonları ve kuaförler; 30 Nisan kutlamasını arzu ettikleri gibi gerçekleştiremiyor olsalar da bu özel günü hepimizin şükran duyduğu sağlık çalışanlarına hediye ettiler.

Kuaförler Günü bu yıl dünyada da ses getirecek!

Kuaförler Günü için Türkiye’de geçen yıl gerçekleşen kutlama Estetica Global Yayın Ağı’nda da ilgi gördü. Dünyada birkaç ülkede yapılan 30 Nisan Kuaförler Günü kutlaması Estetica Türkiye’nin girişimleriyle Estetica Global Ağı tarafından da paylaşılıyor olacak. Bu amaçla bu güne özel tasarlanan logoda da Estetica Global Yayın Ağı’nın imzası yer alıyor.

Siz de paylaşmak için aşağıdaki tasarımlara kendi logonuzu ekleyerek kullanabilirsiniz.

30 Nisan Kuaförler Günü hakkında diğer yazılara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Önerilenler

Benzer İçerikler