30 Nisan Kuaförler Günü

0

Kuaförlerin beklediği Kuaförler Günü için karar alındı.

Kuaförler Derneği Yönetim Kurulu bugün,  30 Nisan tarihinin Kuaförler Günü olarak ilan edilmesi ve buna yönelik varsa yasal girişimlerin başlaması yönünde karar aldı.

Sektörde eksikliği hissedilen ve pek çok kuaför tarafından talep edilen Kuaförler Günü konusunda Kuaförler Derneği’nin insiyatif alarak 30 Nisan tarihinin Kuaförler Günü olarak kutlanması konusunda aldığı karara olumlu dönüşler dikkat çekiyor.

Gerek bireysel olarak kuaförler gerekse de meslek örgütlerinin yoğun desteği söz konusu. Bu anlamda

İstanbul Ticaret Odası Meslek Komitesi, Ankara Ticaret Odası 43. Meslek Komitesi, İzmir Ticaret Odası Meslek Komitesi, Gaziantep Kuaförler Odası, İstanbul Berberler Odası, İstanbul Kuaförler Odası, İzmir Kuaförler Odası, Konya Kuaförler ve Berberler Odası 30 Nisan tarihinin Kuaförler Günü olarak kutlanmasına destek veren ilk örgütler ve temsilcileri.

İlgili örgütlerin yönetim kurullarında ve meslek komitelerinde karar alarak 30 Nisan’ı resmi olarak desteklemeleri bekleniyor.

Kuaförler Günü’nde yapılacak aktivitelere ilişkin programın da sektörden gelecek talepler doğrultusunda önümüzdeki günlerde tüm sektörle paylaşılacağının altını çizen Kuaförler Derneği Başkanı Mahmut Ebil şöyle konuştu:

‘Bizim de bir günümüz, mesleğimize saygımızı yansıtacak bayramımız neden olmasın fikiriyle yola çıktık. Bu amaçla görüştüğümüz ve ilişkide olduğumuz meslek örgütlerinin ve sektördeki markaların destek vermelerinden mutluluk duyuyoruz. 30 Nisan Kuaförler Günü sektörümüze hayırlı olsun. Bundan sonraki süreç bu günün yasal olarak tanınması yönündeki girişimlerimiz olacaktır.’

Bu özel günün daha geniş kitlelerce desteklenmesi amacıyla sizler de Kuaförler Günü için olarak hazırlanan özel logoyu #30nisankuaförlergünü etiketiyle paylaşabilir, bulunduğunuz ildeki meslek örgütünü bilgilendirebilirsiniz.

30 Nisan Kuaförler Günü

Kısa bir süre önce bu konuda yapmış olduğumuz haberin kısa zamanda yankı bulmasından dolayı mutluluk duyarken, Kuaförler Derneği’ni de hızlı ve sektörün beklentisine yönelik bu kararından dolayı kutluyoruz.

SİZ DE DESTEK VERMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELİ İNDİRİP SAĞ TARAFINA 
KENDİ LOGONUZU KOYARAK VE AŞAĞIDAKİ ETİKETLERİ KULLANARAK 
PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

30 Nisan Kuaförler Günü LOGOSU

Destekliyoruz: 30 Nisan Kuaförler Günü… 💐#kuaförlergünü #30nisan #30nisankuaförlergünü #kuaförlükdünyanınengüzelmesleği #kuaför #kuaförlerderneğikd

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz