Gökkuşağı karışımı

Pravana tarafından düzenlenen Bize Renklerini Göster adlı renklendirme yarı  şmasının galibi Sarajane Maples, gelecekteki Pravana yarışması için bir vizyon oluşturmak adına saç tasarımcısı Erica Keelen ve Daryna Barykina ile işbirliği yaptı. Daha ahenkli renkler yaratmaya yönelik bir adım bekliyorlar.

“Bizim göstermeye çalıştığımız şey; Renkler yarışması, aşağıya doğru açılan renk anlamına gelmiyor. Gökkuşağı renkleriyle doğal saç renklerini birleştirip daha sonra doğal sıcak ya da soğuk tonlarla harmanlayabilirsiniz. Trend renkler bu yolda ilerliyor” diyor Maples. Yarışmada da yaptığı gibi, Maples uzun eklentilerle yaptığı özel renklendirme oldukça etkili, avangart, sofistike ve günlük kullanıma uygun görünüyor. Maples kare renk şeması kullanıyor. Önce iki tamamlayıcı rengi alıyor, daha sonra bir ya da iki kontrast renkle uyumu yakalıyor ve renklerin patlamasını sağlıyor.

Gökkuşağı karışımı

Gökkuşağı karışımı

Gökkuşağı karışımı

Daha önce çalıştıkları Pravana, hem meslektaş hem de arkadaş olan Maples, Keelen ve Barykina’ya konseptlerini hayata geçirmek için yol gösteriyor.
Maples, “güçlü bir gardırop ve yumuşak nemli bir cilt seçtik, bu yüzden odak saç üzerineydi. Her görünüm, uyum sağlayan bir koleksiyon oluşturmak için dalgalı buklelerle tasarlandı” dedi.

Saç: Sarajane Maples 
Asistan: Erica Keelen 
Fotoğraf: Daryna Barykina 
Makyaj: Jenna Phalouka 
Tırnaklar: Brittany Boyce 
Styling: Caisa Airmet

Önerilenler

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Benzer İçerikler