fbpx

Yusuf Koçyiğit ile Meta İleri Düzey Kesim Eğitimi

Kategori

14-15 Nisan 2014’te Bilek Otel’de gerçekleşen Meta İleri Düzey Kesim Eğitimi’nde katılımcılar Meta 50 koleksiyonundan toplam beş saç kesim gördüler ve uyguladılar. Eğitmen Yusuf Koçyiğit tüm öğrencilerle birebir ilgilenerek, küçük detaylarda farkındalık yaratabilmeyi gösterdi. Geriye salonlarda kendilerine özgü tarzlarla modelleri kişiselleştirmek kaldı… 48 saat eğitimin bitmesini istemeyen ve bir sonraki eğitim için sabırsızlanan katılımcılardan görüş aldık…

 

Ayça Gözde Yılmaz Kuaför Ayça

İzmir Çeşme

 

 

Yusuf Bey’i takip ediyordum. Ama İzmir’de olduğumuz için eğitimlere gelmek zor oluyordu. Çok verimli bir 48 saatti. Bundan sonra gerçekleşecek Temel Eğitimleri, Meta Eğitimlerini kaçırmayı düşünmüyorum. Meta 50 koleksiyonu özellikle bizim çalıştığımız bölge için çok uygun. Kesimler ve renklendirmeler çok başarılı. Salonda bir an önce uygulamak için heyecanlanıyorum.

 

Ceyhun Callılar

Sibel Bircan Kuaför Salonlarının Kurucu Ortağı

 

 

Pivot Point eğitimi çok sistemli. Burada sistemi öğrenmiş olduk. Hayat zaten matematik, burada da saç kesiminin matematiğini öğrendik. Kolay uygulanabilir bir koleksiyondu.  Her zaman yaptığımız modellerden farklı detaylar var. Uzayan katlar gibi nüanslar gördük.  Benim için çok faydalı oldu. Çok keyifli geçti. Bu eğitimi aldığım için çok mutluyum.

 

Erdoğan Tamirci

Figoro Concept Etiler

 

 

Mümkün olduğu kadar bu eğitimlere katılıyorum. Bilgimizi tekrar etmek ve yeni trendleri uygulamak açısından faydalı oluyor. Kesimlerimizin arkasındaki neden ve nasıl sorularının cevabını alıyoruz. Bu sayede salonlardaki başarımızı ve mesleki motivasyonumuzu arttırıyoruz. Yeni bir heyecanla salona dönüyoruz. Bütün arkadaşlarımın bu eğitime katılmasını tavsiye ediyorum.

 

Ergün Doğan

Figoro Concept Etiler

 

 

Salon yönetimi ve işin artistik tarafında yer alıyorum. İleri seviye teknik açısından çok iyi, temel eğitimden sonra alındığı taktirde daha da verimli bir eğitim. Bu teknikleri zenginleştirip, salona yansıttığınızda fark yaratıyor. Eğitimde matematiksel hesaplar, açısal hesaplar ve neyi nasıl programladığımızı gördük. Hangi sonuca ulaşacağınızı çok şeffaf bir şekilde görebiliyorsunuz. Herkese tavsiye ediyorum.

 

Gürkan Nur

Gürkan Erkek Kuaförü Bursa

 

 

Erkek kuaförüyüm. Salonda yerimizde sayarak köreliyoruz. Yenilikleri araştırmaya vaktimiz olmuyor. Ufkumu genişletmek için buraya geldim. Yusuf Bey’in profesyonelliğini ve işinde ne kadar usta olduğunu duydum. Ondan eğitim almak bizim için güzel ve bu fırsatı kaçırmak istemedim. Burada gördüklerimizi salona yansıtmak çok iyi olacak.  Mesleki gelişimime zaman ayırdım. Herkese tavsiye ediyorum.

 

Kübra Daş

London Kuaför

 

 

1 yıldır London Kuaför’de çalışıyorum. Kendimi her sabah okula gidiyormuş gibi hissediyorum. Bu eğitimde bulunmak, bu atmosfer, insanların iletişimi çok güzel. Saç kesimlerini, teknikleri gördüğünüz zaman özgüveniniz artıyor, işinizi daha çok isteyerek yapıyorsunuz. Yusuf Bey birebir herkesle sabırla ilgileniyor.

 

 

Kübra Kurt

Kuaför Kübra Muğla

 

 

Eğitime katıldıktan sonra daha bilinçli saç kesiyorum. Her şeyden önemlisi ufkum genişliyor. Burada gözlemlediklerimi ekibime de aktararak salonda daha organize bir şekilde çalışacağım. Müşterinin ne istediğini anlayıp, kendi istediğiniz gibi kesmemeyi öğreniyorsunuz. Onlarla ortak bir dil konuşmak için eğitim şart. Her gün kendimizi yenilememiz gerekiyor.

 

Yusuf Koçyiğit’in sunumu, anlatımı çok güzel. Herkesle çok iyi ilgileniyor ve eğitimler çok iyi geçiyor. Burada olmak benim için ayrı bir nefes. Bütün meslektaşlarıma eğitim şart diyorum. Bir sonraki eğitimi sabırsızlıkla bekliyorum.

 

Murat İşçi  

Murat Kuaför Sakarya

 

 

Ben erkek kuaförüyüm. Burada önemli olan tekniği öğrenmek. Bu saçlar erkek saçına da uyarlanabilir.  Erkek kesiminde son trend öne uzayan saçlar, bu eğitimden sonra daha güzel kesimler yapabileceğiz. Yusuf Bey’in eğitimlerine ikinci katılışım. Daha önce 2013’ün son aylarında Bolu Abant’ta eğitimine katılmıştım. O zamandan itibaren meslektaşlarımdan bir adım önde olduğumu görüyorum.

 

Şenol Tezcan

Figoro Concept Etiler

 

 

Yusuf Koçyiğit’in verdiği eğitime daha önce de katılmıştım. Daha önce temel eğitimi aldım.  Çok keyifli iki gün geçti. Buradan ince noktaları alıp salona taşımak istiyoruz. Açıların ve tarama yönlerinin önemi çok büyük. Onları uyguladığımız zaman modelleri kendimize göre de yorumlayabiliyoruz. Biz buradan daha çok teknik bilgi alarak, kişiye göre yorumlamaya çalışıyoruz. Bu eğitimi merak eden herkese tavsiye ediyorum. Özellikle Yusuf Bey ile çalışmalarını öneriyorum. Bence kuaförlerin senede bir ya da iki defa kesim eğitimlerine katılması gerekiyor.

 

Şerif Raka

Kuaför Şerif

 

 

Temel eğitimi almıştım. Salonda uygulanabilecek kişiselleştirilebilir teknikler gördük. Meta Eğitimi vizyonumuzu genişletti. Kendimizde farklı yaratıcılıklar keşfettik. Çok faydalı bir eğitimdi. Salonda ekip ile bu bilgileri paylaşacağım.

 

Tenzile Balkan

Tenzile Güzellik Salonu – Bursa

 

 

Meta Eğitimine ikinci kez katılıyorum. Çok profesyonel bir eğitim. Yaptığınız işi neden yaptığınız çok önemli. Bu farkındalıkla yaratıcılığınız artıyor. Ben işletmeciyim, bu yüzden gözlemlerim daha iyi oldu. Ufkumu açtı. Birebir ilgi çok verimli oldu.

 

Vedat Yüksel

Gül Güzellik Salonu

 

 

Bu eğitime katıldığım için çok mutluyum. İnsana çok güzel şeyler kazandırıyor. Eğitimi Yusuf Bey’in verdiğini öğrenince hemen başvuru vaptım. Herşeyi ile mükemmel. Bilmediğim püf noktaları burada gördüm, bunları daha bilinçli bir şekilde salona yansıtacağız.

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz