fbpx

Yılın Kuaförü Kim Seçilecek?

Yılın Kuaförü Kim Seçilecek?

Mayıs 2015 tarihinden Mart 2016 tarihine kadar Şekillendirme ve Topuz, Renk ve Kesim kategorilerinden seçilen 3'er finalist arasından 2016 Yılın Kuaförü belirlenecek.

Aylarca süren özenli ve titiz çalışmalar sonucu tasarımları ile finalist seçilen isimler arasından kimin birincilik ödülünü alacağı tüm sektörün gündeminde!

Heyecanlı bekleyiş 9 Mayıs tarihinde Aydın Üniversitesi'nde gerçekleşecek olan Kuaförlük ve Kariyer Günü'nde sona erecek. Büyük ödülün sahibini bulacağı bu heyecanlı günde kuaförlük sektörüne dair çok özel içerikler ve şovlar paylaşılacak, ayrıca alanında uzman konukların konuşmalarıyla etkinlik taçlandırılacak.

 

İşte Mayıs 2015 tarihinde Mart 2016'ya kadar finalist seçilen isimler:

''Can Özcan, Burak Özen, Orhan Çinüçen, Erdal Çardak, Ceyhun Şen, Muhammet Usta, Metin Ortakçı, Ayhan Önlüel, Onur Yaldız, Selçuk Karademir, Mustafa Keloğlu, Yaşar Olkan, Sedat Mamur, Gürdal Özer, Özgür Çakmakçı, Tuğba Ateş, Hüseyin Alkan, İlknur Akbulut, Mehmet Can Yıldırım, Uğur Kılıçaslan, Ülkü Usta, Volkan Özer, Engin Uysal, Gürkan Duman''

Her biri birbirinden iddialı saç modelleri ile finalist seçilen yarışmacıların finalist olarak kazandığı saç modelleri arasından Artistik Kuaförler Derneği 2016 Yılın Kuaförü'nü seçecek.

Birinciler Londra'da düzenlenen Alternative Hair Show bünyesinde Visionary Award Yarışması'nda finalist olarak ülkemizi temsil edecekler. 

Bu heyecana ortak olmak ve Kuaförlük ve Kariyer Günü'nde yerinizi almak için biletleri 0212 275 22 15 numaralı telefondan bize ulaşarak temin edebilirsiniz…

Önerilenler

Önceki İçerikDoğru müzik
Sonraki İçerikTurkish Collection Backstage

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz