Doğru müzik

Doğru müzik

İnsan davranışlarını halka açık mekanlarda etkileyen en önemli unsurlardan biri de toplumsal alanlarda yayını yapılan müziktir.

Uzmanlara göre alışveriş merkezleriden bir otel lobisine kadar insanların birbirleriyle ve ürünlerle etkileşime geçtiği mekanlardaki müzik seçimi, onların davranışlarına etki etmekte. Kuaför işletmecisi olarak, salonlarınızda ziyaretçilerinize dinleteceğiniz müzik seçimi bu noktada büyük önem arz etmektedir. 

Hitap ettiğiniz segmentin ortak zevkleri doğrultusunda müzik yayını yapmaktan ziyade o segmentteki kadınların zevklerine uygun ve aynı zamanda onları servis almaya teşvik edecek müzikler yayınlıyor olmanız gerekmektedir. Kadınlar salonlarda bulduğu huzuru ve daha çok zaman geçirme arzunu hissetmelidir. Bu konuda alacağı iyi bir servis ve güzel dekore edilmiş bir salon kadar salonlarda yapılan müzik yayını da etkilidir. 

Günümüzde bu tip yayınları en sağlıklı şekilde yapabilen birçok profesyonel firmalar bulunmaktadır. İyi, kaliteli ve doğru müzik seçimi için salonlar mutlaka profesyonel yardım almalı.

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975