fbpx

Yepyeni bir ödül daha…

Kategori

HAIRiST ONLINE Ayın Kuaförü Yarışması birincilerinin salonlarına bir ödül daha!

Aveda, Davines, Eczacıbaşı-Schwarzkopf, Estetica Dergisi, Goldwell, Kariyer Eğitim Kurumları, Kasho, L'Oréal Professionnel, Matrix Professional, Matsuzaki, Pivot Point, Revlon Professional, Sebastian Professional, Ventoso Profesyonel Fön Makineleri ve Wella Professionals’ın desteklediği HAIRiST ONLINE Ayın Kuaförü yarışması birincilerin salonlarına yepyeni bir ödül daha ekledik!

Sektörün dinamizmini artıran yarışmada, birbirinden güzel tasarımları ile AYIN KUAFÖRÜ seçilen birinciler, AHENK temalı HAIRiST Trend ve Moda Günleri 2015 etkinliği için bilet, salonları Ventoso Profesyonel Fön Makinesi; birinciler ve salonları destekleyen markaların ürünlerini kazanıyor. Yarışma için ödül yağmuru bitmiyor.

İşte yepyeni ödül

Birincilerin salonları, HAIRiST ONLINE Kuaförlük ve Saç Tasarım Portalı'nın Salon Bul bölümünde 1 ay sponsorlu salon olarak, ilk sıralarda yer alma fırsatı bulacak.

Salon bul bölümünde yer almak size ne fayda sağlar?

Salonunun ulaşılabilirliğini ve bilinirliğini artırmak isteyen kuaförlere salonlarını tanıtabilme fırsatı sağlayan Salon Bul bölümümüze salonunuzun en güzel fotoğraflarını ekleyebilirsiniz. Sunumun önemini ve değerini bilen kuaförler salon fotoğraflarını eklerken profesyonel yardım alabilirler.  

Google Maps’te oluşturduğunuz linki işletmenizin harita linki bölümüne ekleyebilirsiniz. Konumunuzu paylaşarak, müşterilerin salonunuzu rahat bulabilmesini sağlayabilirsiniz. Google Maps'de konumunuzu eklemek için bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayın: http://www.hairist.com.tr/google_mapse_konumunuzu_eklediniz_mi-1592–.html 

Salonunuzun felfesesini, nasıl işler yaptığınızı anlatan bir websiteniz varsa, ekleyebilirsiniz.

Müşteriler sizin hangi markalarla çalıştığınızı görebilirler.  

Salonunuzda bulunan koltuk sayınızı paylaşabilirsiniz.

Salonunuzun açılış ve kapanış saatleri hakkında bilgi verebilirsiniz.

Tatil gününüzün hangi gün olduğunu belirtebilirsiniz.

Randevu sistemi ile çalışıyorsanız müşterilerinize Salon Bul aracılığı ile bildirebilirsiniz ki kapıdan dönmesinler.

Yeni ödül kuaförlük camiasına hayırlı olsun! 

Yarışma kurallarını hatırlayalım: http://www.hairist.com.tr/index.php?page=detay&haberID=1402

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz