Jüri üyeleri ne diyor? Necdet Yazıcı

Kategori

Necdet Yazıcı HAIRiST ONLINE Ayın Kuaförü yarışmasını ve Sizden Gelenler bölümüne gelen tasarımları nasıl değerlendiriyor?

Salonlarda kuaförler gün içerisinde cep telefonları ile oynuyorlar. Bu zaman diliminde, tasarladıkları güzel bir modeli cep telefonları ile pratik bir şekilde çekip, HAIRiST ONLINE’ın Sizden Gelenler bölümünde paylaşabilmeleri ve yarışmaya katılabilmeleri çok güzel. Gençlerin bu fırsatı iyi değerlendirdiği taktirde çok başarılı olacaklarını düşünüyorum. Yarışmaya özellikle topuz kategorisinde başvuru sayısı çok yüksekti.

Kesim ve renklendirme kategorisine daha çok talep beklerdim. Katılımcıların daha çok fantezi saçlar üzerine yoğunlaştığını gördüm. Gelecek aylarda katılmak isteyen meslektaşlarıma, moda ve trendleri takip ederek, güncel olarak salonlarda satılabilecek stiller ile yarışmalarını tavsiye ederim. Ayrıca fotoğrafların daha özenli çekilmesi gerekiyor.

Mehmet Tatlı salonlarında kuaförler arasında haberleştiğimiz bir  platform aracılığı ile gençleri yarışmaya katılmaları için teşvik ettim. Çünkü yarışma kuaförlere kendilerini gösterebilmeleri açasından bulunmaz bir fırsat sağlıyor.  

Önerilenler

Benzer İçerikler