fbpx

Jüri üyeleri ne diyor? Gülay Tiran

Kategori

Jüri üyelerinin her biri Türkiye'de geleceğin kuaförlüğüne yön vermek için yorumlarını iletiyor. Bakalım Kasım ayı jüri üyesi Gülay Tiran HAIRiST ONLINE Ayın Kuaförü Yarışması hakkında ne diyor?

HAIRiST ONLINE Ayın Kuaförü yarışmasına katılım beni çok şaşırttı, aynı zamanda da sevindirdi. Çünkü mesleğe verilen değer adına çok önemli bir adım atılmış. Ancak bir takım yönlendirmeler şart. Çok güzel saçlar ve güzel kesimler vardı. Beni etkiledi. Yarışmaya katılan kuaförler tasarladıkları çok güzel saçlar ile başvuru yapmışlar. Fakat fotoğrafın ışığı, açısı,  genel konsepti, arka fonun sade olması; modelin kıyafeti, makyajı ile bir bütün olarak bakmayı öğrenmek önemli. Fotoğrafların özensiz çekilmesi bizim karar vermemizi etkiledi. Yarışmacıların saçın bütününü göreceğimiz saçlar ile başvuru yapmaları çok güzel olurdu. Buna vakit ayırmak kuaförün işine olan saygısını da gösterir. 

Yarışmacıların paylaştığı fotoğrafları müşteriler de görüyor ve kuaför kendi çizgisini yansıtmış oluyor. Sosyal medya ulaşılabilirlik açısından çok büyük önem taşıyor. HAIRiST ONLINE kuaförlerin kişisel gelişimlerine fayda sağlıyor. HAIRiST ve Estetica sosyal medyada çok fazla takip edilen mecralar arasında geliyor. Yarışmacıların tasarımlarını profesyoneller de görüyor. Bu nedenle yarışma kuaförlere çok büyük bir fayda sağlayacak.   

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz