fbpx

Jüri üyeleri ne diyor? Yıldırım Özdemir

Kategori

Yıldırım Özdemir'in HAIRiST ONLINE Ayın Kuaförü yarışması için görüşleri ve yeni nesile tavsiyelerine kulak verin!

Ayın Kuaförü yarışması kuaförlere profesyonel duruşlarını sergileme fırsatı sunuyor. Katılımcıları cesaretlerinden dolayı çok tebrik ediyorum. Yapılan bir işi eleştirmek çok kolay. Tasarım iyi ya da kötü olabilir, fakat katılmak çok önemli. Uzun saçlı müşteri kitlesi yoğunlukta olan bir ülke olduğumuz için olsa gerek daha çok topuz kategorisinde başvuru yapılmış. Hangi kategoride olursa olsun konsepti bütününde yakalamak güzel. Örneğin seçtiğimiz topuz gece de gündüz de kullanılabilir ya da gelin saçı da olabilir. Modelin kıyafetinden ojesine kadar her detayın birbirini tamamlaması gerekiyor.

Biz de değerlendirmeleri yaparken fotoğrafın bütününe baktık. Kuaför şahane bir saç tarayıp, saça uymayan bir kıyafet ile yarışmaya katılmayı kendisine yakıştırmamalı, ya da selfie yapar gibi fotoğraf çekmemeli. Saçı yaparken işine ne kadar saygı duyuyorsa, sunarken de aynı özeni göstermesi gerek.

Gençlerin önünde inanılmaz bir fırsat var. Benim dönemimde böyle bir yarışma olsaydı her ay mutlaka bir kategoride yarışmaya katılırdım. 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz