fbpx

Yeni MAC Stack Maskara: Her Katta Daha Uzun Daha Hacimli Kirpikler

Sınırsız kat uygulanabilme özelliği ile kirpiklerin daha uzun ve daha hacimli görünmesini sağlayan, ağırlık hissi vermeyen, dökülme ve topaklanma yapmayan YENİ M·A·CStack Maskara ile tanışın!

Makyajın vazgeçilmez öğesi maskara, çok kat uygulandığı takdirde topaklanma yapıp kirpikleri birbirine yapıştırarak kadınlara zor anlar yaşatır. Şimdi, M.A.CStack Maskara, bu soruna kökten son veriyor.

Ağırlık hissi vermeyen, topaklanma ve dökülme yapmayan formülü ile anında daha uzun, daha hacimli ve kıvrık kirpiklere sahip olmanızı sağlayan M·A·CStack Maskara, kat kat uygulanabilme özelliğiyle, size dilediğiniz uzunlukta ve hacimde çarpıcı yoğun siyah kirpik görünümleri yaratma imkanı sunuyor!

M·A·C Stack ile kontrol sende!

Makyajın vazgeçilmez öğesi maskara, çok kat uygulandığı takdirde topaklanma yapıp kirpikleri birbirine yapıştırarak kadınlara zor anlar yaşatır. Şimdi, M.A.CStack Maskara, bu soruna kökten son veriyor. Bonus olarak, kirpik tipinize göre seçebileceğiniz iki farklı fırça seçeneğiyle de fark yaratıyor. Daha dar bir fırça olan Mega Brush, daha uzun kirpikleri kaplamak için idealken, daha kalın Micro Brush ise daha kısa kirpiklere belirginlik kazandırmak için mükemmel. Fırçadaki kısa ve kademeli kıllar, kirpiklerinizin her birini taramayı ve ayırmayı kolaylaştırıyor.

Ağırlık hissi vermeyen, topaklanma ve dökülme yapmayan formülü ile anında daha uzun, daha hacimli ve kıvrık kirpiklere sahip olmanızı sağlayan M·A·CStack Maskara, kat kat uygulanabilme özelliği, size dilediğiniz uzunlukta ve hacimde çarpıcı yoğun siyah kirpik görünümleri yaratma imkanı sunuyor.

M·A·C Stack Maskaranın Öne Çıkan Özellikleri:

  • 24 saate kadar kalıcıdır.
  • Kirpiklerde yoğun siyah renk verir.
  • Topaklanma yapmaz.
  • Ağırlıksız hissi vermez.
  • Dökülme yapmaz.

Deneyenlerin %95’i maskaranın ağırlık yapmadan hacim verdiğini söyledi*

Deneyenlerin %95’i kirpiklerinde anında kıvrıklık ve uzunluk gözlemledi*

Deneyenlerin %95’i maskaranın sınırsız kat uygulanabildiğini söyledi*

*1 hafta boyunca Superstack Mega Fırça kullanan 111 kadın ile yapılan test sonucunda.

M·A·C Stack Maskara Nasıl Sürülür?

Maskara fırçasını kirpik diplerinden başlayarak uçlarına doğru uygulayın.

Ağırlık hissi vermeyen, topaklanma ve dökülme yapmayan formülü sayesinde daha uzun ve daha hacimli kirpikler için maskarayı dilediğiniz kadar kat uygulayabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz