fbpx

Art Hair Studios – Gamma: Hafif ve Çok Yönlü Saçlar

Art Hair Studios tarafından hazırlanan Gamma saç koleksiyonu, saç aracılığıyla sınırların ötesine geçen bir yolculuğu anlatıyor.

Seyahat etme ve yeni yerler keşfetme arzusundan ilham alan yeni İlkbahar Yaz 2022 saç koleksiyonu Gamma’nın ardında Art Hair Studios sanat direktörleri Alessandro Galetti ve Jo Capelli var. Hafif ve çok yönlü bir saç modelini tercih eden gezginler için uzun bob ve küt kesimli dalgalı versiyonlardan oluşan saç stilleri oluşturdular.

Yeni hedef stil ise, kaygısız hareket eden ve başıboş dolaşan huzursuz ruhlar için mükemmel bir saça işaret ediyor. Karakter ve yumuşaklığın, akışkanlığın ve hafifliğin bir birleşimi. Air Hart Studios’a göre devrim her zaman kafadan başlar. Ekip, güzelliği, insanın devinimini ve yaşadığı değişimi saçlarla ifade ediyor.

Gamma Hair koleksiyonu, renk dünyasında gezinen ve coğrafyadan ilham alan bir Renk Keşif Haritası sunuyor.

Kıyafetler bile seyahate ve doğaya atıfta bulunuyor. Giysiler folklora, özgünlükle işlenmiş doğal malzemelere ve kenevir, pamuk, bambu gibi dayanıklı materyallerin kullanımına bir övgü niteliğinde.

GAMMA SAÇ KOLEKSİYONU

Art Hair Studios Sanat Yönetmeni : Jo ​​Capelli ve Alessandro Galetti
Saç Ekibi: Elisa Ferrari, Andrea Barbaro, Carola Sultano, Vins Massaro
Styling: Eleonora Papetti
Moda Tasarımcısı: Redivivo, Monica Griffanti, Xhuljiano Malaj, Niki Signoretti, Giuliana Baldi, Maria Consolazio, Ehetenesh delle Curti, Erika Furnari, Lorena Tiberi
Makyaj: Mara De Marco, Daniele Devittis
Fotoğraf: Alberto Rugolotto
Proje, Trend Araştırması: Anna Perghem, Mind Store
Grafikler: Studio Dalprato
Video: Claudio Pelizzer

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz