Wella’dan berberlere kişisel gelişim eğitimi

Wella'dan berberlere kişisel gelişim eğitimi

İstanbul Berberler Odası’nın Wella Professionals iş birliği ile üyelerine yönelik gerçekleştirmiş olduğu kişisel gelişim eğitimi Çatladıkapı Sosyal Tesisleri'nde düzenlendi. 

Eğitim seminerine İstanbul Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz ve yönetim kurulu üyeleri, Wella Eğitim Müdürü Sermil Yılmaz, Marmara Bölge Satış Müdürü Korhan Pirebaş, Eğitmen Özlem Çakır, ünlü berberler Özcan Tekcan, Şükrü Dudu ve odaya kayıtlı berberler katıldı.

saç, tasarım, moda, eğitim

Seminerin açılış konuşmasını gerçekleştiren İstanbul Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz, sözlerine katılımcıları selamlayarak ve katılımlarından dolayı teşekkür ederek başladı. Başkan Şükrü Akyüz, “Bu tür eğitimler berber ve kuaförlerin olmazsa olmazıdır. İşletmecilik ve müşteri ilişkileri son derece önemlidir. Bu birinci eğitim ve bu eğitimi bir kez daha gerçekleştireceğiz. Bunun yanı sıra Wella Professionals ile odamızın yapmış olduğu anlaşma gereğince sizlere bu yıl içerisinde iki kişisel gelişim eğitimi, on iki renklendirme eğitimi, altı işletme ve müşteri karşılama eğitimi ve dört adet de modern saç kesme eğitimi yapacağız ve bu eğitimlerle sınırlı kalmayacağız. Wella Professionals sektörümüzün en büyük firmalarından birisi ve kendilerine bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine son verdi.

saç, tasarım, moda, eğitim

Eğitime vermiş olduğu değeri bir kez daha vurgulayan Başkan Şükrü Akyüz, İstanbul Berberler Odasının Şirinevler Merkez’de gerek üyelerin hizmet alması gerekse eğitimlerin gerçekleştirilmesi için yeni bir yer müjdesini berberlere verdi. 

Başkan Akyüz, “Odamızın mülklerine bir yenisini daha ekledik. Şu anda Şirinevler merkezde satın almış olduğumuz mülk tadilat aşamasında. En kısa sürede siz değerli esnaflarımızın hizmetine sunacağız. Hem sizler hizmet alacaksınız hem de eğitimlerimizi gruplar halinde gerçekleştireceğiz. Bunun yanı sıra Alpeda firması Ümraniye’de beş katlı bir showroom açıyor. Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Anadolu yakasında hizmet veren esnaflarımıza da burada da eğitimler gerçekleştireceğiz. Buradan Alpeda firmasına odamıza ve esnaflarımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

saç, tasarım, moda, eğitim

İstanbul Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz, İçinde bulunduğumuz salonu bizlere tahsis eden çok kıymetli Fatih Belediye Başkanı Sn. Mustafa Demir’e ve burada bizlere yardımcı olan tüm personeline teşekkürlerimi sunuyor, alacağınız eğitimin hayırlara vesile olmasını diliyorum diyerek sözlerini noktaladı. Başkan Şükrü Akyüz’den sonra eğitimi katılımcılara aktarmak için söz alan Eğitmen Özlem Çakır, İstanbul Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz’e eğitime bu denli önem verdiğinden dolayı, Fatih Belediye Başkanı Sn. Mustafa Demir’e de salonu bizlere tahsis ettiği için teşekkürlerini sundu.

saç, tasarım, moda, eğitim

Kişisel gelişim eğitimi, eğitmen Özlem Çakır’ın, katılımcılara güzel ve etkili konuşma, müşteri ilişkileri, pazarlama, eleştiriye açık olma ve yanıt verme, kılık kıyafet, takım çalışması ve liderlik, kendine güveni geliştirme, özgüven, beden dili, iletişim, hitabet, hijyen ve kaliteli işletme yönetimi konularını aktarması ile start aldı. Eğitim seminerinde verilen ara esnasında ise Wella Firması katılımcılara kısa bir renklendirme eğitimi gerçekleştirdi. Renklendirme esnasında yapılan yanlışları ve doğruları katılımcılara aktaran Wella Eğitim Müdürü Sermil Yılmaz, esnafların eğitim esnasında sorularını yanıtladı ve yapılan yanlışların doğrularını kendilerine aktardı. Gerçekleştirilen kişisel gelişim eğitimi katılımcılara sertifika dağıtılması ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

 

hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975