fbpx

Wella Professionals Trendvision 2017 Bölgesel finalistleri

Kategori

Wella Professionals Trendvision ödül töreni 10 Eylül’de gerçekleşecek. Wella Profesyonelleri, Avustralya / Yeni Zelanda TrendVision ödülleri için Creative Vision ve Color Vision kategorilerinde finalistler belli oldu.

Jay Blitsas

Tüm finalistler, Belinda Jeffrey (La Boutique), Bronwyn Illingworth (TONI & GUY Yeni Zelanda), Danny Pato (D & M Saç Tasarımı), Dennis Langford (TONI & GUY), Jayne Wild, (Wild Life Hair), Lee Cohen (Reds Salon), Marie Uva (UVA Salon), Michel Beel (Stephen Marr) ve Uros Mikic (Kinky Curly Straight) podyumda gösteri yapacaklar.

Her iki kategorideki madalyalar da adlandırılacak ve altın madalya alanlar da Ekim ayında uluslararası rekabette yarışmak üzere Londra’ya gidecekler.

Wella Profesyoneller Yaratıcı Direktörü ANZ, Frank Apostolopoulos, Sebastian Profesyonel Yaratıcı Yönetmen ANZ, Brad Lepper ve Nioxin Büyükelçisi ANZ, Elizabeth Tedesco ve Kanadalı Konuk Sanatçı Supernova Salon’dan Dana Lysend de bu etkinliğe katılacak ve sahnede eşsiz editoryal çalışmalarını sunacak.

Adaylar ve tüm katılımcılar için çok ilham kaynağı olan bu platformda sonuçları büyük bir beklentiyle görmek için bekleyeceğiz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz