Uygun Fiyatlı Profesyonel Saç Bakım Ürünleri

Pek çok kişi yüksek kaliteli ve etkili profesyonel saç ürünlerinin çok pahalı olduğuna dair bir önyargıya sahip. Bu yüzden, yüksek teknolojiyle geliştirilen kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel saç bakım ve şekillendirme ürünlerini sizler için derledik. Üstelik erişebilir fiyatlara sahip bu ürünler kuaforumden.com‘da daha da indirimli!

Saçlarımız en az cildimize gösterdiğimiz kadar özen istiyor. Saçımızı düzenli olarak ihtiyacına uygun doğru bakım ürünleriyle desteklememiz ve ona en iyi görünümü vermek için uygun şekillendirme ürünlerini seçtiğimizden emin olmamız gerekiyor. En iyi sonuçları almak için en doğru yol, elbette kuaförler tarafından da tercih edilen profesyonel ürünlere başvurmak. Ancak, pek çok kişi yüksek kaliteli ve etkili profesyonel saç ürünlerinin çok pahalı olduğuna dair bir önyargıya sahip. Bu yüzden, yüksek teknolojiyle geliştirilen kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel saç bakım ve şekillendirme ürünlerini sizler için derledik.

BC Bonacure

BC Bonacure Acil Kurtarma Serisi’nin içerdiği Peptid Micellar Teknolojisi’,saçın son üç yılda gördüğü zararı onarak saçı üç yıl önceki haline getirmeyi vadediyor. BC Bonacure ürünleri bu performans ve kaliteyi kuaförlere ve tüketiciye erişilebilir fiyatlarla sunuyor. 

Tavsiye ettiğimiz ürünler:

Bonacure Peptide Acil Kurtarma Saç Kremi

Kuaforumden.com özel fiyatı: ₺87,50

Kimyasal veya mekanik işlemlerden dolayı yıpranmış, gözenekli hale gelmiş ve kırılmaya elverişli saçlar için ideal bir çözüm olan yıpranmış saçları onarıcı bu saç kremi, yüksek etkili formülüyle saçın esnekliğini anında geliştirmek için her saç telini sarmalıyor ve saça sağlıklı bir pürüzsüzlük hissi kazandırıyor. Saçın iç ve dış yapısındaki boşlukları dolduruyor. Karışıklıkları anında açarak yönetilebilirliği arttırıyor. Saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor.

Bonacure Peptide Acil Kurtarma Derin Besleyici Şampuan

Kuaforumden.com özel fiyatı: ₺65,00

Kimyasal işlemler yüzünden hayli yıpranmış haldeki kırılmaya elverişli saçları derinlemesine besleyen Micellar formülü ile zarar görmüş saçı nazikçe temizleyip saça pürüzsüz ve esnek bir his kazandırıyor.

Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Sprey Krem

Kuaforumden.com özel fiyatı: ₺87,50

Saçın günlük nem ihtiyacını karşılamamaya destek olur ve nemi saça hapseder. Karışıklıkları anında açarak yönetilebilirliği arttırır. Saç yüzeyini pürüzsüzleştirir. Sağlıklı bir parlaklık kazandırır. Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Nemli veya kuru saça ihtiyaç duydukça uygulayın. Durulama yapmayın.

Diğer BC Bonacure ürünlerine göz atmak için tıklayın.

Insight

En ileri teknolojiyi ve organik içerikleri kullanarak profesyonel saç bakım ürünleri sunan Insight’ın en yüksek kalite seviyesine sahip, organik içerikli ürünleri yüzlerce kuaför ve binlerce taketici tarafından tercih ediliyor.  Elbette ürünlerin sunduğu kaliteye göre fiyatlarının uygun olmasınun bunda büyük bir payı var.

Tavsiye ettiğimiz ürünler:

Insight Colored Hair Renk Koruyucu Şampuan

Kuaforumden.com özel fiyatı: ₺99,50

Saçı derinlemesine besler ve saç renginin ömrünü uzatır. Saçların yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Islak saça eşit şekilde dağıtarak uygulayın. İyice durulayın.

Insight Post Chemistry Kimyasal İşlem Sonrası Saç Maskesi 

Kuaforumden.com özel fiyatı: ₺139,50

Renklendirme hizmeti sonrası oksidasyon sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur, Saç renginin süresini uzatır. Saçın bütünlüğünü korur, elastikiyetini ve parlaklığını artırır. Islak saça eşit şekilde dağıtarak uygulayın. 5-10 dakika bekletin. İyice durulayın.

Insight Anti Frizz Nemlendirici Saç Maskesi 

Kuaforumden.com özel fiyatı: ₺159,50

Saçı yoğun nemlendirir ve kökten uca doğru besler. Daha güçlü saçlar için lifleri derinlemesine onarır. Saçlardaki dolaşıklığı giderir ve canlandırır. Saçlarınızı duruladıktan sonra ıslak saça eşit şekilde dağıtarak uygulayın. 5/10 dakika bekletin. İyice durulayın.

Diğer Insight ürünlerine göz atmak için tıklayın.

Osis         

Uygun Fiyatlı Profesyonel Saç Bakım Ürünleri

Schwarzkopf Professional tarafından sürekli olarak geliştirilen Osis ürün yelpazesi, yüksek şekillendirme performansı, kalitesi ve erişilebilir fiyatları nedeniyle en çok tercih edilen saç  şekillendirme ürünleri arasında yer alıyor. 

Tavsiye ettiğimiz ürünler:

Osis Bouncy Curls Yağ Bazlı Bukle Jeli

Kuaforumden.com özel fiyatı: ₺80,50

Bukle Belirginleştirici Saç Jeli, Her bir kıvrımı tek tek sararak belirginleştirir. Hafif, zayıf ve güçsüz bukleleri güçlendirir ve destekler.Saçları sertleştirmez, kaskatı yapmaz. Saçta yumuşak bir his oluşturur. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz.Nemli saçın boy ve uçlarına uygulayın. Doğal olarak kurumaya bırakabilir ya da vigo ile kurutabilirsiniz.

Osis Upload Hacim Kremi 

Kuaforumden.com özel fiyatı: ₺91,00

Saçı nemlendirir ve ağırlaştırmadan hacim verir. Orta dereceli kontrol sağlar.Saça pürüzsüzlük ve parlaklık verir. Isıyla veya doğal kurutma için idealdir. Elinize bir miktar ürün alın ve nemli saça uygulayın. Saçı fönle kurutun ve her zamanki gibi şekillendirin.

Osis Sparkler Parlaklık Spreyi 

Kuaforumden.com özel fiyatı: ₺94,50

Sparkler Parlaklık Spreyi, hafif formülüyle saça doğal bir görünüm vermenize yardımcı olur.Saça mükemmel parlaklık katar ve pürüzsüz olmasını sağlar. Saçtaki düğümleri çözmeye yardımcı olur. Saçı ağırlaştırmaz, saç yüzeyinde kalıntı bırakmaz, yapışkan bir his yaratmaz. Kuru saça yaklaşık olarak 30 cm mesafeden kısa püskürtmelerle uygulayın. Kalın ve sert saçlarda düğümleri çözmek için nemli saça uygulayın.

Diğer Osis ürünlerine göz atmak için tıklayın.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz