Kuaförlerinden Ünlülerin Saç Bakım Sırları

Ünlülerin saç bakım sırları hepimiz için büyük bir merak konusu, öyle değil mi? Saçlarının sağlığı kusursuz göründüğü için kendi saçlarımızın bakımı için onların nasıl bir rutin izlediğini bilmek işimizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

Bu kadar ışıltılı ve göz alıcı saçlara sahip olmayı ve bunu korumayı nasıl başarıyorlar? Evde bakım yapıyorlar mı, yoksa bakım için kuaför salonuna mı gidiyorlar? Saçlarını boyanın olası zararlarından nasıl koruyorlar? Kuaförlerini ne sıklıkta ziyaret ediyorlar? Hangi ürünleri ve markaları tercih ediyorlar? Ne tür saç problemleriyle karşı karşıya kalıyor ve bu sorunların üstesinden nasıl geliyorlar?

Kusursuz görünmek için harcanan bakım rutinleri, kamera ve objektif karşısında uzun saatler geçiren ünlülerin kariyerlerinin önemli bir parçasını oluşturuyor. 

İş yoğunluğunun getirdiği stresin yanı sıra, ünlü isimlerin saçları fön ve maşa uygulamaları ile sıklıkla ısıya, saç renklendirme işlemlerinden dolayı da kimyasallara maruz kalıyor. Oysa, onların saçları bütün bu olumsuzluklardan etkilenmiyormuşcasına mükemmel görünmeye devam ediyor.

 

Feride Hilal Akın, Instagram åferidehilalakin

Peki, bunun sırrı ne?

Bütün bu olumsuz koşullara rağmen saçları nasıl bu kadar parlak ve iyi görünüyor?

Çağla Şikel ve Feride Hilal Akın’ın Saç Bakım Rutinleri

HK Difference salonu saç tasarımcısı Cemil İrez, düzenli müşterileri olan Çağla Şikel ve Şarkıcı Feride Hilal Akın’ın saç sırlarını ve bakım rutinlerini kuaforumden.com ile paylaştı.

Ünlülerin saç bakım sırlarını en iyi bilen isimlerden biri olan İrez, “Çağla, sağlıktan iyi beslenmeye, alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konuları ele alan ‘Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün’ programını sunuyor. Dolayısıyla, sağlık ve estetiğin önemli bir rol oynadığı programda, saçlarından cildine kusursuz görünmesi çok önemli. Bunu sağlamak için de saçlarına düzenli olarak ekstra özenli bir bakım uyguluyoruz” derken Feride Hilal Akın için de şunları söylüyor:

“Feride, renkli tarzı ve farklı saç renkleriyle dikkat çeken bir isim. Sahneye her çıkışında ya da fotoğraf çekimlerinde görünümüyle hayranlarını şaşırtmayı seviyor. İmajını sürekli olarak yenilemekten hoşlanıyor. Yaptığı çalışmalar, Youtube’da milyonlarca hit alıyor, dolayısıyla çok göz önünde. Bu yüzden saçlarına özel bir ihtimam gösteriyor.”

İki ünlü ismin saç bakım sırlarına ilişkin detayları öğrenmek için aşağıdaki linklere tıklayın.

Cagla Sikel fotoğraf: Instagram, @caglasikel

Önerilenler

Benzer İçerikler