YKY Şubat Ayı Finalistleri Belli Oldu

Bu yıl Hush Professional ana sponsorluğunda onuncusu düzenlenecek olan Hairist Yılın Kuaförü Yarışması‘nın (YKY) Şubat ayı finalistleri belli oldu.

Her ay Instagram’da belirlenen etiketlerle (hashtag) Renk-Kesim, Gelin Saçı ve Avangarde kategorileri için yapılan başvurular sonucunda üç kategoride ayın kazananı belirlenirken yıl sonunda gerçekleşecek olan finalde ay birincileri olan tasarımcıların çalışmaları değerlendirmeye tabi tutulacak.

YKY Şubat Ayı Finalistleri

Estetica Dergisi Yayın Kurulu tarafından yapılan aylık değerlendirmede YKY Şubat finalistleri seçildi. İşte değerlendirme sonucunda belirlenen finalistler:

Renk ve Kesim Kategorisi

BARIŞ BERK – Spaceroom Kuaför / Samsun

yay şubat kesim-renk finalisti

İSA SEVİNDİK – B&C Beauty / Samsun

YKY ŞubatKesim-renk finalisti

SADİ KESTİREN / İzmir

Gelin Saçı Kategorisi

FİKRET AKPINAR – FA Sanat Kuaför / Ankara

YKY ŞubatGelin Saçı finalisti

MEHMET DUYMAZ – Vintage Kuaför / Nevşehir

NESLİHAN USTA – Bülent & Özgür Kuaför / İstanbul

Avangarde Kategorisi

GAMZE DİKİCİ – Vera Kuaför / Bursa

YKY Şubat Avangarde finalisti

MUSTAFA UZUN – Poz Kuaför / İstanbul

NESLİHAN USTA – Bülent & Özgür Kuaför / İstanbul

Türk kuaförlüğünün gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan Hairist Yılın Kuaförü Yarışması‘nın (YKY) Mart başvuruları için kullanılması zorunlu olan etiketler:

Yılın Kuaförü Yarışması’na başvurduğunuz saç tasarımlarını yayınlarken aşağıda yer alan etiketlerin bulunması zorunluluk olup bu etiketler dışında başka bir etiket kullanılması diskalifiye sebebidir:

#hairistcomtr  #hushpro #yılınkuaförü #yılınkuaförüyarışması2021 #kuaförlükdünyanınengüzelmesleği @hairistcomtr @hushpro ve

 #yky(katildiğiniz ay)2021 ve kategori:

(örnek: #ykymart2021renk , #ykymart2021gelin , #ykymart2021avantgarde 

*Bu zorunlu etiketler dışında başka bir etiket kullanılması diskalifiye edilme sebebidir.

Hairist YKY Ay Finalistleri Ödülleri

1-Ayın Finalistlerine Özel Finalist Sertifikası

Her ayın kategori finalistlerine (toplam 9 finalist) özel sertifikaları gönderilir.

2-Katıldığınız Salona Özel Ödül

Her ayın finalisti, çalıştığı salona özel 1 adet Hush Tangle Free ürün ödülünü kazanır ve ödülü salon adresine gönderilir.

Yılın Kuaförü’nün Seçimi

Ayın finalistleri her ay belirlenen jüri tarafından; Yılın Kuaförü derecesi ve kategori dereceleri ayın finalistleri arasından en az 10 kişinin yer aldığı Büyük Jüri tarafından seçilmektedir. 

Toplam 3 kategori birincisi arasında sadece 1 kişiye YILIN KUAFÖRÜ unvanı verilir. Yılın Kuaförü Ödülü’nü alabilmek için bu 3 kategoriden birinde birinci olmak ve 3 kişi arasında en yüksek puanı almış olmak gereklidir. Yarışmanın iki kategorisinde aynı kişinin birincilik alması durumunda yarışmacı otomatik olarak YILIN KUAFÖRÜ ilan edilir.

Önerilenler

Benzer İçerikler