Golden Globes – En Çarpıcı Saç ve Makyajlar

Kategori

Hollywood’un en görkemli gecelerinden biri olan Golden Globes Ödül Töreni, bu yıl da sadece ödüllerle değil, göz alıcı saç ve makyajlarla öne çıkan görünümlerle de heyecan vericiydi. Pek çok yıldız evlerinden dijital olarak katıldıkları için parlak ten ve hafif, nötr bir makyajla boy gösterirken, kimi de renkli dudaklar ve dumanlı gözlerle cesur görünümler sergiledi.

Retro Saçlar

Jane Levy’nin eski Hollywood yıldızı Veronica Lake’i andıran dalgalarını ve Hyland’ın büyük buklelerinin yanı sıra Shira Haas’ta gördüğümüz bale topuzu da ödül töreninin retro görünümlerden bazılarıydı.  

İşte nefesimizi kesen geceden en sevdiğimiz saç ve makyaj anlarımızdan bazıları.

Laverne Cox

golden globes saç ve makyaj
Instagram @lavernecox

Makyajı, çarpıcı kirpikler ve bordo rujuyla öne çıkarken sarı saçları, eğlenceli örgülerle dikkat çekti.

Margot Robbie

golden globes saç ve makyaj
Instagram @brycescarlett

Pati Dubroff tarafından Chanel makyajı kullanılarak yapılan çilek dudaklar ve Bryce Scarlett tarafından tasarlanan dalgalı saçlarıyla göz kamaştırdı.

Sofia Carson

golden globes saç ve makyaj
Instagram @sofiacarson

Makyajı, Karan Mitchell tarafından Revlon kullanılarak yaratılan dumanlı gözlerle göz doldururken Caile Noble tarafından yaratılan  kabarık topuzu gecenin en çarpıcı saçlarından biriydi.

Tiffany Haddish

golden globes saç ve makyaj
Instagram @tiffanyhaddish

Saçlarını kısa bir süre önce bal sarısına boyatan Haddish, straplez Alberta Ferretti elbisesi, göz kamaştırıcı pixie kesimi, bronz ve altın tonlarındaki makyajı ile ışıldıyordu.

Amanda Seyfried

Instagram @amandaseyfried

Genevieve Herr’in şekillendirdiği cesur kaşlar ve Lancome ürünleriyle yarattığı yumuşak, dumanlı gözler makyajının odak noktasını oluşturuyordu.  Sarı saçları ise Fekkai ürünleriyle Renato Campora tarafından tasarlanan eski Hollywood dalgalarıyla büyüleyiciydi.

Sarah Hyland

golden globes saç ve makyaj
Instagram @sarahhyland

Allan Avendaño’nun e.l.f. kullanarak yarattığı pembe mat dudakları ve cesur kaşları ile makyajı kusursuzdu. OGX kullanılarak Ryan Richman tarafından şekillendirilen ve ortadan ayrılmış çilek rengi bronz dalgaları, unutulmaz Golden Globes görünümleri arasında yerini aldı bile.

Andra Day

Instagram @andraday

Fuşya dudakları (Şu anda uzun bir ön sipariş listesi olan Chanel Rouge Coco Bloom) ile nefes kesici görünen Andra Day’in saçları, uçları açık tonlarda renklendirilmiş kahverengi bukleleri ile başının üstünde dağınık bir şekilde toplanmıştı. Elbisesi ise kuşkusuz Golden Globes gecesinin en göz alıcı kreasyonları arasındaydı.

Angela Basset

Instagram @hairjunkierandy

Saç örgüsü içerisinde daha da küçük bir örgü barındıran bu saç stili tam da kırmızı halıda görmek isteyeceğimiz türden bir görünüm. Bu yılki Golden Globes ödül töreninin en görkemli görünümleri arasında.

Sarah Paulson

Instagram @karlawelchstylist

Prada imzalı özel siyah elbisesiyle törene etkileyici bir giriş yapan Paulson, diğer Golden Globes saç modelleri arasında ıslak görünümlü sarı bobu ile sıyrılmayı başardı. Saçı tek renk makyajla birlikte şık görünümünü tamamlıyordu. Makyaj sanatçısı Adam Breuchaud, oyuncunun gözlerinde, dudaklarında ve yanaklarında pembe renge odaklanmıştı.

Jane Fonda 

Instagram @janefonda

Onur ödülünü alırken çarpıcı görünen ünlü yıldızın makyajı David Deleon’a ait. Deleon, göz kapaklarında mat gri ve gözlerde siyah gölgeleri tercih ederken oyuncunun dudaklarını pembe tonlu şeftali L’Oréal Paris Perfect Saten Ruj ile renklendirdi. Fonda’nın saçları ise gri tonlamalarla göz alıcı görünüyordu.

Önerilenler

Benzer İçerikler