fbpx

Ünlülerin Kuaförleri Hangi Ürünleri Öneriyor?

Dünyaca ünlü yıldızların kuaförleri en çok hangi ürünü kullanmayı seviyor? Ünlülerin kuaförleri saç tiplerine göre favori ürünlerini açıkladı!

Saç bakımı söz konusu olduğunda ürün çeşitliliği ve zenginliği doğru ürünü seçmemizi zorlaştırıyor. Her ürün her saçta aynı etkiyi yaratmaz. Kıvırcık ve düz saçlar çok farklı ürünlere ihtiyaç duyar. Dünya yıldızları kadar ışıltılı saçlara kavuşmanızı sağlayacak, saç tipinize uygun en iyi ürün hangisi? İster bir şampuan ve saç kremi ister şekillendirme ürünleri olsun, dünyaca ünlü isimlerin kuaförlerinin önerileri, ürün seçim sürecinizi çok daha kolay hale getirecek. 

Kalın telli saçlar için

Ünlülerin Kuaförleri Hangi Ürünleri Öneriyor?
Instagram @glencocoforhair
Ünlülerin Kuaförleri Hangi Ürünleri Öneriyor
Kourtney Kardashian, Instagram @glencocoforhair

Ana hedefler: Yumuşatma, elektriklenme kontrolü

Glen Coco: Açıkçası, benim kalın telli saçlar için benim sırrım her zaman Brazilian Blowout ürünleri olmuştur. Kalın saçları fönlerken ve düzeltirken büyük fark yaratıyorlar. Brazilian Blowout Yoğun Bakım Maskesi  ve yumuşatıcı serum hayatınızı değiştirebilir. Brazilian Blowout Acai Derin Bakım Saç Maskesi’ni ve Acai Daily Smoothing Serum‘u mutlaka deneyin.

Düz saçlar için

Ünlülerin Kuaförleri Hangi Ürünleri Öneriyor
Paris Hilton, Instagram @glencocoforhair

Ana hedefler: Doku ve hacim kazandırma, kalınlaştırma

Adriana Tesler: Düz saçlar için Davines’in This Is A Dry Texturizer Spray‘ini çok seviyorum. Düz saçta katları ve kesitleri belirgin bir şekilde göstermek için mükemmel. Ayrıca saça biraz hacim ve doku kazandırmak için de harika. 

Instagram @adrianatesler

Kıvırcık saçlar için

Instagram @glencocoforhair

Ana hedefler: Nem, saçtaki ağırlığın alınması, besleyicilik

Glen Coco: Kıvırcık saçlar için tercihim her zaman Aveda’nın Be Curly serisi olmuştur. Çok besleyici bir ürün olmasının yanı sıra bukle tipinize ve kalınlığınıza bağlı olarak birden fazla ürüne sahip bir seri. Kesinlikle tüm seriyi deneyin. Özellikle de Aveda Be Curly Bukle Belirginleştirici Sprey’i…

Adriana Tesler: Kıvırcık saçları düzeltmek için tercih ettiğim ürün Davines Oi All In One Milk.  Saçlara bakım yaparken fönden de koruyor. Saçı pürüzsüz ve parlak tutuyor. Üstelik kokusunu da çok seviyorum.

Kuru saçlar için    

Ünlülerin Kuaförleri Hangi Ürünleri Öneriyor
Instagram @glencocoforhair

Ana hedef: Nem

Glen Coco: Aveda Dry Remedy Oil saç yağı, kuru saçlar için harika bir ürün. Saçı anında nemlendirerek doku veriyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz