Kıvırcık Saçlar İçin Mucizevi Seri: Kerastase Curl Manifesto

Her saç tipine özel benzersiz lüks bakım deneyimi sunan Kérastase, yeni Curl Manifesto serisi ile dalgalı ve kıvırcık saçların ihtiyacı olan bakımı sunarak kadınlara kusursuz bukleler vadediyor!

Kıvırcık ve dalgalı saça sahip kadınlar, saçlarındaki kabarmayı ve kuruluğu önlemek ve mükemmel şekli vermek için saç bakımına daha fazla önem veriyor. Çabuk bozulmayan belirgin buklelere sahip olmak için bakım ritüeline doğru ürünü eklemek, dalgalı ve kıvırcık saçlı kadınların gündemindeki en önemli konulardan biri. 

2 Kat Parlaklık, %74 Daha Belirgin Bukleler

Kérastase Curl Manifesto serisinde bulunan Bain Hydratation Douceur Saç Banyosu, saç ve saç derisini nazikçe arındırıyor, saçı ağırlaştırmadan temizliyor. Saça 2 kat parlaklık veren Masque Beurre Haute Nutrition Saç Maskesi*, saça ihtiyacı olan nemi kazandırıyor ve bukleleri %52** daha güçlü hale getiriyor. Geleé Curl Contour Bukle Belirginleştirici Jel Krem, bukleleri %74*** daha fazla belirginleştirerek, kusursuz bir son dokunuş için aradığınız şekillendirici etkisini sağlıyor. Yalnızca Kérastase danışman salonlarında uygulanabilen Curl Manifesto içerisindeki Concentré De Forme ise yıpranan bukleli ve dalgalı saçlarınıza eşsiz görünümünü geri kazandırak, size beş dakikalık bir ekspres bakım deneyimi sunuyor. 

Saçta Kırılmalara ve İstenmeyen Kabarmaya Son!

Curl Manifesto serisi, kıvırcık ve dalgalı saçların en büyük sorunu olan kuruluğun yanı sıra saçta meydana gelen kırılmalara ve istenmeyen kabarma etkisine karşı koyuyor. Seri içerisinde bulunan ve yüksek derecede besleyici özelliğe sahip Yeni Zelanda’nın mucizevi Manuka Balı, saçı derinlemesine nemlendiriyor, besliyor. Formülünde bulunan güçlendirici Seramidler, saça esneklik kazandırıyor ve saç tellerini içten  güçlendiriyor. Curl Manifesto formülündeki bir diğer aktif içerik Gliserin ise bitkisel kaynaklı yapısı ile saçın kolaylıkla şekil almasını sağlıyor ve saça doku kazandırıyor. Curl Manifesto serisi, Frangipani çiçeği, beyaz misk ve tatlı bal notaları içeren eşsiz kokusuyla da saçlarınıza dinginlik ve neşe getiriyor!

Kérastase Global Marka Yöneticisi Rosa Carrico“Dünyadaki kadınların üçte ikisi kıvırcık veya dalgalı saçlı. Kérastase olarak tipi veya şekli nasıl olursa olsun tüm saç tiplerinin çok güzel olduğunu savunuyoruz ve görevimiz tüm saç tiplerine özel profesyonel bakımı sağlamak. Biliyoruz ki kıvırcık ve dalgalı saçlar en talepkar saç tipleri ve onlara özel bakımı ortaya koymak için gerekli tüm adımları biliyoruz. Curl Manifesto lansmanı için çok heyecanlıyız. Hep birlikte tüm profesyonellere en iyi bakımı sağlamaları için destek olurken, tüm kadınları güzelliklerini sahiplenmeleri için cesaretlendirmeye devam edeceğiz,” diyor.

Yeni Kérastase Curl Manifesto serisi ile güzelliğin manifestosunu yazmaya hazır mısın?

Kérastase ürünlerini Kérastase danışman salonlarında inceleyebilir, salondan ya da orijinal ve seçkin saç ürünlerinin güvenilir adresi kuaförümden.com‘dan online olarak satın alabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler