Trend Belirleyen Eğitimci: Nida Sarı

Wella Professionals Türkiye Eğitim Müdürü Nida Sarı Asya, Orta Doğu ve Afrika bölgesi distributor ülkeleri arasında Trend Belirleyen Eğitimci seçildi.

Nida Sarı
Nida Sarı

hairistcomtr: Trend belirleyen eğitimci neye göre seçiliyor?

Nida Sarı: Eğitim, Wella Professionals için tüm dünyada çok büyük öneme sahip ve geleneksel olarak her yıl ülkelerdeki eğitimciler Wella Professionals tarafından farklı kriterlerde değerlendiriliyor ve “Trend Belirleyen Eğitimci” belirleniyor.

Buradaki ana kriterler; verimlilik, ulaşılan kuaför salonu, saç tasarımcısı sayısı ve eğitimin vizyonu ve şekli.

Wella Professionals Türkiye olarak, tüm Türkiye’de faaliyet gösteriyoruz ve Türkiye’nin en önemli kuaförleri ile verimli çalışmalar yapıyoruz.

hairistcomtr: Nasıl gerçekleşti?

Nida Sarı: Ben ve ekibim, gece gündüz demeden var gücümüzle çaba gösterip ulaşabileceğimiz maksimum sayıda saç tasarımcısına işlerinde ve sanatlarında farklılık yaratabilmeleri için vizyon katıyoruz.

Özellikle takımımdaki arkadaşlarımın özverili çalışmaları bu başarıdaki en kritik etken. Bununla birlikte, artık firma-müşteri ilişkilerinin çok daha ötesinde geçtiğimiz salon sahipleri ve salon çalışanlarının katkıları ile birlikte Wella Professionals ailesine sürekli büyütmeye devam ediyoruz. Yakaladığımız uyum ve farkındalık sayesinde bu ve bunun gibi başarılar bizi asla şaşırtmıyor.

Özü sanat olan bir işte çalışmanın en güzel yanı da, öğrenmenin ve kendini geliştirmenin sonunun olmaması. Hayal dünyamızın sınırlarını zorlayan fikirleri ve daha kreatif tasarımlarla her geçen gün Türk kuaförünün gücünü tüm dünyaya daha fazla hissettiriyoruz.

hairistcomtr: Nasıl hissediyorsunuz?

Nida Sarı: Hayatımı adadığım bu meslekte, dünyanın gelişime ve eğitime en çok önem veren markası olan Wella Professionals tarafından böyle ödüle layık görülmek, yalnızca kendime güvenimi artırmama neden olmadı aynı zamanda işime daha büyük bir aşk ile sarılmama da yol açtı. Her zaman inandığım yolda yürümeyi tercih ettim.

Bir anlamda emeklerimin karşılığını bu şekilde almış oldum. Wella Professionals ailesine teşekkür ediyorum.

Birlikte çok daha fazlasını başaracağız!